Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Błotny cross Leśnych Diabłów

W ostatnich latach bieganie stało się bardzo popularną formą aktywności rekreacyjnej i sportowej w Polsce. Każdego roku odbywa się wiele różnych biegów, na różnych dystansach i o różnych stopniach trudności. Bieganie stało się modne, popularne i wpisane w styl życia wielu aktywnie żyjących ludzi - zarówno tych młodszych, jak i starszych. Na wszystkich czeka już kolejne ciekawe wyzwanie. Jest nim siódma już edycja Crossu Leśnych Diabłów 27 lipca 2019 r. To dziesięciokilometrowy bieg przełajowy przez leśne dukty, błota i bagna. - „Nie będzie to trasa łatwa i przyjemna, należy nastawić się na mocny wysiłek. Ale jej ukończenie w limicie czasu sprawi uczestnikom niesamowitą frajdę. Po drodze na biegaczy będą czekały niespodzianki. Dla zahartowanych uczestników z pewnością atrakcją będzie fragment trasy z przeprawą przez mokry teren bagienny” - gwarantują organizatorzy.

Ośrodek Szkolenia Sportowego FORREST Brzednia zaprasza na bieg zorganizowany na pięknych, zielonych terenach w okolicy leśniczówki w Brzedni. Powstał tam świetny pomysł zorganizowania niekonwencjonalnego wydarzenia sportowego - łączącego leśny bieg przełajowy z zajęciami rekreacyjnymi dla wszystkich osób towarzyszących biegaczom. 27 lipca 2019 roku - w Brzedni odbędzie się 7. Leśno-Błotny Cross Leśnych Diabłów. Wydarzenie jest dedykowane biegaczom, którzy nie tylko chcą pokonać trasę, ale również pragną miło spędzić czas już po samych zawodach: przy ognisku, ciepłym posiłku, w miłej atmosferze, wśród całej grupy biegaczy i przyjaciół. Finalnym punktem 7. Crossu Leśnych Diabłów będzie wspólna biesiada wszystkich uczestników przy ognisku.

Zgłoszenia zawodników oraz osób towarzyszących przyjmowane są mailowo do 25 lipca 2019 r.:
imprezy.brzednia@gmail.com (zagwarantowany pakiet startowy) i pod numerem telefonu: 503 929 605 oraz w dniu biegu w Biurze Zawodów w godz. 11:30-12:45. Liczba uczestników biegu przełajowego jest ograniczona do 150. Limit czasu wynosi trzy godziny.

Bilety dla osób towarzyszących - do nabycia u organizatora - w cenie 20 zł (osoba dorosła) oraz 15 zł (dzieci do lat 12).
Wsparcia udzielają Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.
Blotny cross Lesnych Diablow 2019_plakat
Blotny cross Lesnych Diablow 2019 01
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl