Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Wiosna, ach to TY!

Nareszcie ciepła wiosna. Aby wspomóc integrację osób starszych i niepełnosprawnych z mieszkańcami wioski, w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbyły się warsztaty integracyjne „Wiosna, ach to TY!”. Oprócz mieszkańców DPS’u w integracyjnych działaniach uczestniczyli też podopieczni z zaprzyjaźnionych jednostek pomocy społecznej.

Wspólna zabawa dostarczyła wiele okazji do śmiechu. Był pokaz wiosennej mody, konkurs na najpiękniejszy wianek, taniec integracyjny, konkurs plastyczny oraz mini-quiz wiosenny i oczywiście nie zabrakło wsparcia dla ciała w postaci wiosennego deseru i zupki z zielonych jarzynek. Całości dopełniły tańce, a wszystko w iście wiosennej oprawie.

Spotkanie udało się tak znakomicie dzięki ogromnemu zaangażowaniu uczestników, mieszkańców wioski oraz pracowników DPS Chumiętki.

Organizatorami tego wesołego wydarzenia byli: Stowarzyszenie „Ja-Ty-My” z Chumiętek oraz Dom Pomocy Społecznej w Chumiętkach. Stowarzyszenie „Ja-Ty-My” pozyskało na organizację wydarzenia grant finansowy w ramach projektu „Tu mieszam, tu zmieniam”, dofinansowanego ze środków Powiatu Gostyńskiego.
Warsztaty Wiosna ach to ty 2019 04
Warsztaty Wiosna ach to ty 2019 01
Warsztaty Wiosna ach to ty 2019 02
Warsztaty Wiosna ach to ty 2019 03
Warsztaty Wiosna ach to ty 2019 05
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl