Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Dzień Osób z Niepełnosprawnością w ZUS z udziałem ekspertów PCPR

Gostyński oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych zorganizował „Dzień Osób z Niepełnosprawnością z ZUS”. Uczestniczyli w nim eksperci z Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. W piątek, 17 maja, placówka gostyńska ZUS przygotowała szeroką ofertę skierowaną do osób niepełnosprawnych, ich rodzin i pracodawców. Odbywały się porady ekspertów ZUS, działały punkty informacyjne specjalistów z instytucji, organizacji i fundacji działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

W punkcie informacyjnym Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu dyżurowały w tym dniu Natalia Hajnsz - Kierownik Działu Pomocy Osobom Niepełnosprawnym PCPR w Gostyniu, specjalista pracy socjalnej, pedagog, tłumacz języka migowego oraz Daria Woźniak - specjalista ds. reintegracji społecznej i zawodowej, pedagog. Ekspertki odpowiedziały na wiele zapytań osób zainteresowanych, dotyczących m.in. świadczeń i innych form pomocy dla osób z niepełnosprawnością.

Zapraszamy też do biblioteki ZUS:
https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biblioteka-zus/wydawnictwa/dzialania-zakladu-ubezpieczen-spolecznych-na-rzecz-osob-niepelnosprawnych,
gdzie zebrano wszystkie wydawnictwa tej instytucji, które mogą być pomocne osobom z niepełnosprawnością.
Dzien ON w ZUS z udziałem ekspertow PCPR 2019 01
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl