Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Jurek Owsiak podziękował najmłodszym!

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurek Owsiak przygotował podziękowania dla najmłodszych wolontariuszy grających w gostyńskim finale. Przekazali je w ostatnich dniach do przedszkoli gostyńskich przedstawiciele sztabu WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Owsiak docenił organizowane corocznie wielkie koncerty przedszkolaków w GOK „HUTNIK”. Odbywają się one zawsze w przeddzień ogólnopolskiego finału WOŚP. Tegoroczny koncert najmłodszych trwał aż osiem godzin i spowodował, że sala widowiskowa GOK-u cały czas była pełna.

Wystąpiły: Przedszkole Miejskie nr 1 „JEDYNECZKA” w Gostyniu, Przedszkole Miejskie nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu, Przedszkole Miejskie nr 4 w Gostyniu, Przedszkole Miejskie nr 7 w Gostyniu, Przedszkole Niepubliczne „Piotruś Pan” w Gostyniu, Niepubliczne Przedszkole „Dziecięcy Raj” w Gostyniu, Przedszkole Niepubliczne „Bajka” w Gostyniu, Przedszkole Niepubliczne „Zielona Zatoka” w Gostyniu oraz Zespoły Taneczne „ANIMA”, działające przy GOK „HUTNIK”, i Grupa Capoeira Brasil Gostyń.

W czasie występów najmłodszych w tym roku zebrano dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aż 7 530 zł!

Jurek Owsiak napisał do najmłodszych: - „Kochani! Po raz kolejny zagraliśmy nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Przekazaliśmy wszystkim ogromną wiarę w nasze poczynania i w słuszność wspólnego zaangażowania w zdrowie rodaków. Po raz kolejny dziesiątki tysięcy Polaków, w tym najmłodsi wolontariusze z przedszkoli, zagrało w Finale, a miliony Polaków wsparło ich w tym dziele.
Dziękuję za Wasze wsparcie w tym dziele. Dziękuję, że Wasze serca były tego dnia razem z nami! Kłaniam się nisko i przekazuję moc siły i słonecznej energii na każdy dzień!”

Do podziękowań dla najmłodszych, ich wychowawczyń, rodziców i opiekunów dołącza się sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy PCPR w Gostyniu: - „Jesteście bardzo ważnym elementem każdego finału. To szczególnie wzruszające i ciepłe, gdy najmłodsi grają dla ratowania życia i zdrowia dzieci! Dziękujemy za wspólny 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Powiecie Gostyńskim! Niech uśmiechy i radość będą z Wami każdego dnia!”

Warto przypomnieć, że łącznie, w powiecie gostyńskim ofiarowano 311 582,17 zł na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Mieszkańcy Ziemi Gostyńskiej po raz kolejny pokazali to, co w ludziach najlepsze - bezinteresowną wielką dobroć! To jest wspólny wynik wszystkich sztabów z powiatu gostyńskiego, których wolontariusze zbierali we wszystkich gminach!

I jeszcze jedno przypomnienie:
Gostyń szczyci się tym, że zagrał dla Fundacji WOŚP po raz dwudziesty ósmy! Bo już rok przed pierwszym finałem, „Schizol” - pismo uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, zorganizował koncert „Od flamenco do rocka”, z którego cały dochód wpłacił na konto Fundacji WOŚP.

A ostatni Koncert Przedszkolaków podczas 27. FINAŁU WOŚP w Gostyniu można przypomnieć sobie, oglądając i pobierając zdjęcia wolontariusza WOŚP - fotografa Piotra Jankowiaka - Okiem Pryzmatu przez wszystkich chętnych:
Sobota 12.01.2019 r.:
https://photos.app.goo.gl/Rq6AYyhesf2XsCWJA
Owsiak dziekuje najmlodszym 2019 01
Owsiak dziekuje najmlodszym 2019 02
Owsiak dziekuje najmlodszym 2019 03
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl