Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Serduszko gostyńskie, terminal i konto

Trwa gostyński XXVII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym finale zbieramy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Sztab WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu otrzymał już tegoroczne gostyńskie złote serduszko, ufundowane przez Przyjaciela Orkiestry - jedyne na całym świecie (z wygrawerowaną datą i napisem „27 Finał WOŚP Gostyń”). Serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19:30). Serduszka gostyńskie maja swoją wyjątkową historię. Na każdy finał przygotowywał je jubiler Krzysztof Stołowski. Po jego śmierci dzieło to kontynuuje syn Marcin - również bezinteresownie.

W tym roku w sobotnim i niedzielnym finale WOŚP w GOK „HUTNIK” będzie też terminal, pozwalający na wpłaty kartami bankomatowymi. Będzie go obsługiwała wolontariuszka w specjalnej koszulce.

Wszystkich, którzy chcą sami dokonać wpłaty na wyrównanie szans w leczeniu noworodków, prosimy o wpłacanie jej na specjalny rachunek, ustalony przez Fundację WOŚP dla powiatowego sztabu WOŚP w Gostyniu:
82 1140 1010 3122 2019 0000 0269
i przesłanie potwierdzenia lub informacji o tej wpłacie na mail sztabu:
pcpr@gostyn.pl.
Serduszko gostynskie 2019
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl