Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Plan XXVII Gostyńskiego Finału WOŚP

Trwają przygotowania do gostyńskiego XXVII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym finale zbieramy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Trwa zbiórka darów do sprzedaży. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00) lub do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu lub przynieś go na finałowe granie do GOK „HUTNIK” w sobotę (12.01.2019) lub niedzielę (13.01.2019). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP na
http://www.gostyn-pcpr.info/wosp.html.

Odbywają się też imprezy na rzecz dzieci w szkołach i w przedszkolach oraz w firmach.

Gostyński finał WOŚP rozpocznie się już w piątek 11 stycznia o godz. 19:00 na rockowo. Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” (wielkie dzięki za tę inicjatywę dla Tomka Bartona!) zaprasza na koncert legend polskiej sceny punkrockowej, zespołów SEX BOMBA i Ga Ga - Zielone Żabki. Wspierać ich będzie gostyński The Ghost.

W sobotę 12 stycznia o godz. 9:00 w GOK „HUTNIK” ruszy kolorowy Koncert Przedszkolaków:
1.   Przedszkole Miejskie nr 1 - godz. 09:00
2.   Przedszkole Miejskie Nr 5 - godz. 10:00
3.   Przedszkole „Piotruś Pan” - godz. 11:00
4.   Grupo Capoeira Brasil - godz. 12:00
5.   Dziecięcy Raj - godz. 12:30
6.   Przedszkole Nr 7 - godz. 13:00
7.   Przedszkole Miejskie Nr 4 - godz. 14:00
8.   Przedszkole „Bajka” - godz. 15:00
9.   Przedszkole „Zielona Zatoka” - godz. 15:30
10. Zespoły Taneczne „ANIMA” - godz. 16:00

Już w jego trakcie będą sprzedawane gadżety WOŚP i dary Gostynian. Huta Szkła ARDAGH GLASS SA przygotuje plackowy poczęstunek, będzie też kawa i herbata od sympatycznych wolontariuszy, a fotograf WOŚP będzie robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”.

Tradycyjnie OSIR w Gostyniu i Klub Sportowy START Gostyń zapraszają na Gostyński Turniej Kręglarski WOŚP do kręgielni OSIR (od 9:00 do 17:00).

W niedzielę od rana na terenie całego powiatu wolontariusze WOŚP będą kwestować na rzecz WOŚP. Będą też wolontariusze grupy rekonstrukcyjnej, którzy przygotują mini-pokazy.

O godz. 9:00 rozpocznie się w GOK „HUTNIK” wesoły Koncert Dzieci przygotowany przez gostyńskie szkoły podstawowe, w czasie którego będzie sprzedaż darów WOŚP.
1. Szkoła Podstawowa Nr 1 - godz. 09:00
2. Szkoła Podstawowa Nr 5 - godz. 10:00
3. Szkoła Podstawowa Nr 2 - godz. 11:00
4. Szkoła Podstawowa Nr 3 - godz. 12:00

Ok. godz. 14:00 zostanie wręczony tort WOŚP przygotowany przez gostyńskich cukierników dla personelu gostyńskiego szpitala.

A o godz. 16:00 rozpocznie się wielki Gostyński Finał WOŚP. Będą muzyczne grania: (ok.17:30) projektu Julia Kozłowska & Marcin Nowak akustycznie oraz na finał (ok. godz. 19:30) „CREDO BAND”. Będą też pokazy taneczne (ok. 16:30) Szkoły Tańca DESPERADO Joanny i Rafała Kaczorów i (ok. 18:00) show taneczne EV-DANCE (Kids 1, Kids 2, Plus) Ewy Janowskiej ze specjalną niespodzianką. Fotograf WOŚP będzie robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”. A zmotoryzowany POŚCIG SQUAD przypilnuje porządku. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie. Planowane są też inne niespodzianki!

W czasie imprez w „HUTNIK-u” na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19:30), autografy na zdjęciach znanych aktorów i piosenkarzy, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp. A Huta Szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalną niespodziankę.

Będzie też koncert w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Borku Wlkp. Od godz. 15:00 będzie można m.in. obejrzeć występy dzieci, zespołów muzycznych i inne niespodzianki przygotowane przez MGOK w Borku Wlkp. oraz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp. i Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” w Karolewie.

Będzie też finał w Goli przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną. Będą pokazy sprzętu ratowniczego i działań ratowniczych, sprzedaż darów oraz gorąca zupa.

Imprezy towarzyszące finałowi WOŚP 2019 zorganizują też Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Siemowie, Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu, Zespół Szkół w Borku Wlkp., Szkoła Podstawowa w Sikorzynie, Szkoła Podstawowa w Goli, Szkoła Podstawowa w Daleszynie, Szkoła Podstawowa w Sikorzynie.

Sztab WOŚP w Gostyniu - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, wspierany przez Stowarzyszenie „DZIECKO”, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu i Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, przyjmuje kolejne zgłoszenia imprez towarzyszących Gostyńskiemu Finałowi WOŚP.

W powiecie gostyńskim zagrają też sztaby WOŚP w Krobi, Piaskach, Pogorzeli i Poniecu. A wolontariusze Powiatowego Sztabu WOŚP w Gostyniu będą też działać w Pępowie i w Borku Wlkp.

ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy i pomocy najmłodszym!
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
Plan 27 Gostynskiego Finalu WOSP 2019 01
Plan 27 Gostynskiego Finalu WOSP 2019 02
Plan 27 Gostynskiego Finalu WOSP 2019 03
Plan 27 Gostynskiego Finalu WOSP 2019 04
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl