Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Gostyń i Pogorzela w Warszawie
Przyłącz się i przekaż dary WOŚP

Trwają przygotowania do kolejnej XXVII Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefowie i wolontariusze sztabów WOŚP w Gostyniu (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, Stowarzyszenie „DZIECKO”) i w Pogorzeli (Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli) odwiedzili (27.12.2018) siedzibę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie, gdzie przygotowali identyfikatory dla wolontariuszy, zakupili gadżety WOŚP na finałowe granie i poinformowali o przygotowaniach do finału w powiecie gostyńskim. Przywieźli stamtąd identyfikatory, puszki, serduszka i plakaty 27. Finału WOŚP.

Spotkali się też z przedstawicielami Fundacji. Powiat gostyński jest dobrze znany Owsiakowi i Fundacji WOŚP z dotychczasowych finałów i innych wielkoorkiestrowych dokonań i ciepło wspominany: - „Cieszymy się, że znowu gramy razem 13 stycznia 2019 r. To ważne, że pokazujecie innym, że cały czas Wam się chce pomagać! Bo jesteście w grupie sztabów grających od samego początku. W tym roku zbieramy środki na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych w całej Polsce. A to oznacza uratowane życia najmłodszych pacjentów”.

W sztabie WOŚP spotkali też przedstawicieli sztabu WOŚP w Poniecu.

Przyłącz się i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-15:00) lub do sekretariatu Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu lub przynieś go na finałowe granie do GOK „HUTNIK” w sobotę (12.01.2019) lub niedzielę (13.01.2019). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP na
www.gostyn-pcpr.info/wosp.html.

Podarowano już m.in. piłkę do koszykówki od Marcina Gortata z jego autografem, rękawice Dariusza „TIGER” Michalczewskiego z jego autografem, koszulkę hokeisty Mariusza Czerkawskiego, zabawki, kalendarze, sprzęt AGD, płyty muzyczne CD, książki, czy talony na bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne od firm: Profilaktyka i Rehabilitacja AKANT NZOZ Łukasz Radoła i Nal-Med Fizjoterapia Paweł Nalazek oraz kawę i słodycze oraz talony na bezpłatne treningi karate TKKF „TĘCZA”. Jest już przygotowywane gostyńskie złote serduszko XXVII finału WOŚP (jedyne na świecie!).

Zgłoś i zorganizuj imprezę

W siedzibie sztabu można jeszcze pobierać karty zgłoszenia imprez zamkniętych. Karty są również do pobrania na stronach internetowych gostyńskiego sztabu:
www.gostyn-pcpr.info/wosp.html i www.zsz-gostyn.com.pl/wosp

Cel orkiestry

Szefowie gostyńskiego sztabu Maciej Marcinkowski i Mirosław Sobkowiak podkreślają, że: - „Orkiestra gra, bo jest potrzebna. Bo potrzebne są pieniądze, gdyż to one decydują o życiu dzieci, a ciągle jeszcze brakuje najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla ratowania ich życia i zdrowia. Brakuje, więc gramy, nie wdając się w dyskusje, dlaczego państwo jako system nie działa sprawnie na tym polu albo czy Owsiak jest poprawny politycznie. Gramy, bo gostyński szpital już wielokrotnie otrzymał sprzęt z Fundacji WOŚP. Ale przede wszystkim gramy, bo może dzięki temu uda się uratować choćby o jedno dziecko więcej! Bądźmy razem 13 stycznia i pomóżmy ratować dzieci!”
Gostyn i Pogorzela w Warszawie 2018 01
Gostyn i Pogorzela w Warszawie 2018 02
Gostyn i Pogorzela w Warszawie 2018 03
Gostyn i Pogorzela w Warszawie 2018 04
Gostyn i Pogorzela w Warszawie 2018 05
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl