Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Rozpoczęły się przygotowania do XXVII Finału WOŚP
w Powiecie Gostyńskim

Sztab XXVII Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, wspierany przez Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO” rozpoczął przygotowania do finałowego grania.

Finał będzie miał miejsce 13 stycznia 2019 r. W tym finale zbieramy na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków oraz diagnostyką onkologiczną u dzieci i wsparciem dzieci i kobiet ciężarnych osobistymi pompami insulinowymi. To sześć wiodących programów medycznych, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce. A szpital w Gostyniu już wielokrotnie otrzymywał sprzęt z Fundacji WOŚP!

Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Wrocławska 8, tel./faks: 65-572-75-28). Szefem Sztabu jest Mirosław Sobkowiak (PCPR w Gostyniu, tel. 601-071-487). Wspierają go Maciej Marcinkowski (ZSZ w Gostyniu) i Tomasz Barton (GOK „HUTNIK”).

Rozpoczął się już nabór wolontariuszy. Trwa też zbiórka darów do sprzedaży. Zgłaszane są również  imprezy, które będą organizowane w ramach 27. finału WOŚP.

Jest już pierwsze 27 zł i 27 groszy!
Zostały one wrzucone do puszki w siedzibie sztabu WOŚP przy PCPR.
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl