Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Wakacje z Muszkieterami

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu nawiązało współpracę z Fundacją Muszkieterów. Dzięki temu troje wychowanków rodzinnej pieczy zastępczej z terenu Powiatu Gostyńskiego bierze udział w bezpłatnych koloniach organizowanych w ramach 3. edycji charytatywnej akcji „Wakacje z Muszkieterami”.

W tym roku dzieci wypoczywają w Julinku, w sercu Kampinoskiego Parku Narodowego, w ośrodku znanym jako była baza cyrkowa! Motywem przewodnim kolonii jest „Wakacyjna Akademia Talentów”. Dzieci będą rozwijać swoje talenty naukowe, artystyczne i sportowe podczas zabaw cyrkowych, warsztatów aktorskich oraz turniejów sportowych. Po aktywnym dniu uczestnicy kolonii będą mogli wziąć udział w pasjonującym wieczorze gier planszowych, kolonijnym talent show, karaoke oraz dyskotece. W programie są również wycieczki autokarowe do Warszawy i zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik, Stadionu Narodowego, Pałacu Kultury i Nauki, Starówki oraz przejażdżka metrem. Dzieci spędzą także czas w aquaparku. Jedna z uczestniczek zdradza: - „Jest fajnie. Zwiedzamy stolicę, Centrum Nauki Kopernik spotkaliśmy się z Sylwią Gruchałą. Ale, przede wszystkim, poznaliśmy nowych przyjaciół i spędzamy razem wesoło czas.”

Pomysłodawcą letniego wypoczynku jest Fundacja Muszkieterów, wspierana przez właścicieli sklepów Intermarche i Bricomarche. Łącznie w akcji weźmie udział 750 dzieci z całej Polski! Ambasadorką „Wakacji z Muszkieterami” jest medalistka olimpijska, Sylwia Gruchała, a honorowy patronat objął Rzecznik Praw Dziecka.
Wakacje z muszkieterami 2018_logo
Wakacje z muszkieterami 2018 01
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl