Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Młodzieżowa Manufaktura

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Kreatywni jest patronem dla działań młodzieżowej grupy Młodzi - Aktywni, która rozpoczęła w kwietniu realizację projektu „Młodzieżowa Manufaktura”.

Celem projektu jest tworzenie nowych, atrakcyjnych możliwości spędzania wolnego czasu we wsi Bodzewo, tworzenie możliwości do uczenia się, kształcenia, rozwoju osobistego w społeczności poprzez organizację warsztatów sublimacyjnych i grafiki. Projekt jest skierowany do młodych mieszkańców sołectwa i zakłada wykorzystywanie nowoczesnych technologii dekoracyjnych.

Młodzież z Bodzewa ma okazję zapoznania się z tajnikami sublimacji tj., umieszczania dowolnej grafiki na kubkach oraz wykonywania przypinek z dowolnie wybraną przez siebie lub stworzoną grafiką. Uczestnicy projektu mają okazję do poznania nowych programów graficznych. Po pierwszych warsztatach powstały już przypinki i kubki.

W ramach projektu zostały zakupione potrzebne prasy i urządzenia, które zostaną wykorzystane także po zakończeniu projektu. Młodzież, uczestnicząca w projekcie, chcąc podkreślić 100-lecie Niepodległości, stworzyła specjalną grafikę podczas warsztatów i umieściła na przypinkach i kubkach. W ramach promocji działań projektowych i pokazania aktywności młodzieży kubkami udekorowanymi przez uczestników projektu zostali obdarowali samorządowcy w gminie Piaski podczas Sesji Rady Gminy.

Przed uczestnikami projektu kolejne warsztaty i działania. Udział w projekcie jest bezpłatny dzięki pozyskanemu dofinansowaniu ze Stowarzyszenia Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich PISOP w Lesznie w ramach projektu „Wielkopolska Wiara Aktywnie Działa” dofinansowanemu ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Wartość całego projektu „Młodzieżowa Manufaktura” wynosi 10 577,00 zł.
Mlodziezowa manufaktura 2018 01
Mlodziezowa manufaktura 2018 02
Mlodziezowa manufaktura 2018 03
Mlodziezowa manufaktura 2018 04
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl