Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
I Bieg im. Stanisława Karłowskiego w Szelejewie

Dla uczczenia 100. rocznicy odzyskania niepodległości w Szelejewie odbył się I Bieg im. Stanisława Karłowskiego. Bieg odbywał się dla upamiętnienia pochodzącego z Szelejewa senatora II Rzeczypospolitej, hodowcy koni, aktywnego działacza społecznego i lokalnego. Celem biegu było zachęcanie do aktywnego rodzinnego spędzania czasu. Dlatego każdy, który ukończył bieg, był już zwycięzcą. W biegu wystartowało ponad trzystu uczestników.

Bieg zorganizowali działacze organizacji społecznych ze środowiska Szelejewa, wsparte przez samorząd gminny. Opiekę przedmedyczną na trasie i na mecie zapewnili ratownicy Gostyńskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Nad bezpiecznym i bezkolizyjnym przebiegiem biegu na drogach publicznych czuwali druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Szelejewie.

Bieg Odbywał się na trzech dystansach: mały bieg (0,4 km), duży bieg (1 km) i bieg senatorski (4,8 km). Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal. Na mecie czekał na uczestników posiłek oraz losowanie atrakcyjnych nagród.

Wsparcia przy organizacji imprezy udzieliło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.
I Bieg Senatorski 2018 01
I Bieg Senatorski 2018 02
I Bieg Senatorski 2018 03
I Bieg Senatorski 2018 04
I Bieg Senatorski 2018 05
I Bieg Senatorski 2018 06
I Bieg Senatorski 2018 07
I Bieg Senatorski 2018 08
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl