Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Zaproszenie na konferencję
„Jak wspierać osoby z zaburzeniami psychicznymi?”

Na konferencję szkoleniową „Jak wspierać osoby z zaburzeniami psychicznymi?” dla kadry kierowniczej, pedagogów, psychologów, pracowników socjalnych, opiekunów, wychowawców, nauczycieli, terapeutów, asystentów rodzin, koordynatorów rodzinnej pieczy zastępczej oraz rodziców zapraszają Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Stowarzyszenie „DZIECKO”, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu i Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie.

Konferencja odbędzie się w auli Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu (ul. Poznańska 1 b, II piętro) 20 czerwca 2018 r. (środa). Początek o godz. 11:00.

Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w konferencji szkoleniowej.

Prelekcje programowe:

1. Diagnoza systemu wsparcia osób z zaburzeniami psychicznymi - Mirosław Sobkowiak, terapeuta środowiskowy dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
2. Praca z osobami z chorobami psychicznymi - w praktyce - dr Marek Miotk, psycholog.
3. Praca z osobami z niepełnosprawnością intelektualną - w praktyce - Jakub Molinus, psycholog.

Konferencja jest realizowana w ramach projektu „Jesteśmy-Wspieramy” Stowarzyszenia Centrum Rozwoju w Pleszewie i Stowarzyszenia „DZIECKO”, wspieranych przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie.
Jestesmy-wspieramy_logo
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl