Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zapraszamy na XVI Kąpiel Morsów
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Brzedni!

Sztab XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gostyniu (PCPR w Gostyniu) oraz Leśne Diabły z Brzedni i TKKF „Tęcza” w Gostyniu zapraszają na XVI Kąpiel Morsów w Brzedni k. Dolska dla WOŚP. Odbędzie się ona tradycyjnie w przeddzień ogólnopolskiego finału WOŚP, tj. w sobotę 13 stycznia 2018 r.

Zapraszamy wszystkich „starych” morsów oraz tych, którzy chcą do nas dołączyć po raz pierwszy! Jak co roku bijemy kolejny rekord liczby kąpiących się osób! Zapraszamy także osoby towarzyszące z dziećmi i znajomymi… Bez względu na pogodę i temperaturę powietrza będzie gorąca zabawa! W trakcie kąpieli młodzi wolontariusze będą kwestowali dla WOŚP!

Zgłoszenia pod numerem telefonu 601 071 491 - przyjmuje prezes TKKF „Tęcza” Waldemar Szwedek. A plan kąpieli przedstawia się następująco: o 12:00 zbiórka w Wigwamie koło leśniczówki Brzednia i omówienie zasad bezpiecznej kąpieli. Stąd nastąpi wymarsz nad jezioro. Nad jeziorem rozgrzewka i kąpiel w gorących wodach Jeziora Cichowskiego (Jezioro Mórka). Po kąpieli ciepły poczęstunek: herbata Leśnych Diabłów, gorąca zupa z kotła oraz ognisko.

Nad bezpieczeństwem kąpiących będą czuwać ratownicy.
Weźcie ze sobą szorstki ręcznik, klapki, a także dobry nastrój i humor!
Zapraszamy na XVI Kapiel Morsow dla WOSP 2018 01