Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
PLAN GOSTYŃSKIEGO XXVI FINAŁU WOŚP

Trwają przygotowania do gostyńskiego XXVI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym finale zbieramy na wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Trwa zbiórka darów do sprzedaży (można je składać w powiatowym sztabie WOŚP - w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu ul. Wrocławska 8 II poziom - codziennie do godz. 16:00 oraz w GOK HUTNIK w sobotę 13.01.2018 r. i w niedzielę 14.01.2018 r. - w czasie koncertów finałowych). Odbywają się też imprezy na rzecz dzieci w szkołach i w przedszkolach oraz w firmach.

Gostyński finał WOŚP rozpocznie się już w piątek 13 stycznia o godz. 19:00 na rockowo. Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” zaprasza na koncert absolutnej legendy polskiej sceny rockowej, zespołu „Proletaryat” Wspierać ich będą koszaliński zespół „BACTERYAZZ” oraz gostyński „Męczenie Owiec”.

W sobotę 14 stycznia o godz. 9:00 w GOK „HUTNIK” ruszy kolorowy Koncert Przedszkolaków przygotowany przez gostyńskie przedszkola. Już w jego trakcie będą sprzedawane gadżety WOŚP i dary Gostynian. Wystąpią Przedszkola Miejskie: nr 1, nr 4 i nr 7, „Zielona Zatoka”, Przedszkole Niepubliczne „Bajka” i nr 5 - „Kubuś Puchatek”. W czasie Koncertu Przedszkolaków wystąpi też zespół taneczny ANIMA oraz Grupa Capoeira Brasil Gostyń. Huta Szkła ARDAGH GLASS SA przygotuje plackowy poczęstunek, fotograf WOŚP będzie robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”. Swoje stoisko ze spersonalizowanymi gadżetami WOŚP będzie miała „KUŹNIA REKLAMY”.

Będzie też sobotnia XVI Kąpiel morsów dla WOŚP w Brzedni k. Dolska, przygotowana przez Leśne Diabły. Zbiórka w leśniczówce Brzednia o godz. 12:00. Zaprasza TKKF „Tęcza” Gostyń - współorganizator kąpieli. Zgłoszenia - tel. 601-071-491. Spróbujemy pobić ubiegłoroczny rekord kąpiących się!

Tradycyjnie OSIR w Gostyniu i Stowarzyszenie Gostyńska Liga Kręglarska zapraszają na Gostyński Turniej Kręglarski WOŚP do kręgielni OSIR (od 11:00 do 17:00).

W niedzielę od rana na terenie całego powiatu wolontariusze WOŚP będą kwestować na rzecz WOŚP. A kolarze z Chod-Dróg MTB Team: Łukasz i Marcin będą przemierzać powiat gostyński na rowerach rozdając serduszka i zbierając datki do puszek. Będą też wolontariusze grupy rekonstrukcyjnej, którzy przygotują mini pokazy.

O godz. 10:00 rozpocznie się w GOK „HUTNIK” wesoły Koncert Dzieci przygotowany przez gostyńskie szkoły podstawowe, w czasie którego będzie sprzedaż darów WOŚP. Wystąpią uczniowie Szkół Podstawowych nr 1; nr 2, nr 5 i nr 3 oraz Grupa Taneczna GOK „HUTNIK”.

Ok. 14:30 zostanie wręczony tort WOŚP przygotowany przez gostyńskich cukierników dla personelu gostyńskiego szpitala.
A o godz. 16:00 rozpocznie się wielki Gostyński Finał WOŚP. Będą koncerty muzyczne zespołów: I-Rej, MN Band oraz na finał (ok. godz. 19:50) CREDO BAND. Będą też pokazy taneczne Szkoły Tańca DESPERADO Joanny i Rafała Kaczorów i show taneczne EV-DANCE (Kids 1, Kids 2, Plus) Ewy Janowskiej ze specjalną niespodzianką. Przed „HUTNIK-iem” Leśne Diabły będą częstowały gorącą zupą z kuchni polowej. Fotograf WOŚP będzie robił zdjęcia na pamiątkowe kalendarze WOŚP wydawane przez Drukarnię „REAL”. Swoje stoisko ze spersonalizowanymi gadżetami WOSP będzie miała „KUŹNIA REKLAMY”, a FOTO-Iris i Gostyń 24 będą robiły pamiątkowe foty. A zmotoryzowana Vendetta przypilnuje porządku. Całość zakończy ok. godz. 21:00 „Światełko do nieba” - podziękowanie dla wszystkich, którzy zagrają w tym finale. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie.

Planowane są też inne niespodziewanki!

W czasie imprez w HUTNIK-u na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19:30), autografy na zdjęciach znanych aktorów i piosenkarzy, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp. A huta szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalną niespodziankę.

Będzie też koncert w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Borku Wlkp. Będzie można m.in. obejrzeć występy dzieci, zespołów muzycznych i inne niespodzianki.

Będzie finał w Goli przygotowany przez Ochotniczą Straż Pożarną. Będą pokazy sprzętu ratowniczego i działań ratowniczych, sprzedaż darów oraz gorąca zupa. Wystrzeli światełko do nieba.

Imprezy towarzyszące finałowi WOŚP 2017 zorganizują: Szkoła Podstawowa nr 1 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa nr 2 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Siemowie, Zespół Szkół Specjalnych w Brzeziu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Zespół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespół Szkół Rolniczych w Grabonogu, Zespół Szkół w Borku Wlkp., Zespół Szkolno-Przedszkolny w Borku Wlkp., Szkoła Podstawowa w Sikorzynie, Szkoła Podstawowa w Goli, Szkoła Podstawowa w Pępowie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Daleszynie, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zimnowodzie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Gostyniu, Szkoła Podstawowa w Starej Krobi, Przedszkole Samorządowe „Pod Dębem” w Karolewie, Szkoła Podstawowa w Skoraszewicach.

Sztab WOŚP w Gostyniu - Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, wspierany przez Stowarzyszenie „DZIECKO”, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu i Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, przyjmuje kolejne zgłoszenia imprez towarzyszących Gostyńskiemu Finałowi WOŚP.

W powiecie gostyńskim zagrają również sztaby WOŚP w Krobi, Piaskach, Pogorzeli i Poniecu. A wolontariusze Powiatowego Sztabu WOŚP w Gostyniu będą też działać w Pępowie i w Borku Wlkp.

ZAPRASZAMY do wspólnej zabawy i pomocy najmłodszym!
BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!
Plan gostynskiego 26 Finalu WOSP 2018 01