Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Warsztaty dla wychowanków pieczy

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, działające już od prawie 20 lat m.in. na rzecz dzieci i opiekunów z rodzinnej pieczy zastępczej, zaprasza do udziału w projekcie CEMS Chance.

CEMS Chance to 4-dniowy cykl warsztatów, skierowany do uczniów III klasy gimnazjum oraz I klasy szkoły ponadgimnazjalnej z całej Polski, którzy pochodzą z małych miejscowości i wychowują się w rodzinnej lub instytucjonalnej pieczy zastępczej.

Podczas pobytu w Warszawie uczestnicy biorą udział w licznych szkoleniach, warsztatach i panelach motywacyjnych, które mają na celu pomóc im m.in. w wyborze przyszłej ścieżki edukacyjnej oraz zachęcić do samorozwoju. Najbliższa edycja projektu, odbędzie się w dniach 5-8 grudnia 2017 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Rekrutacja do projektu odbędzie się w dniach 1-14 listopada poprzez formularz na stronie internetowej https://www.facebook.com/CEMSchance/ Do udziału w jedenastej edycji projektu zaproszonych zostanie 40 uczestników.

Udział w projekcie jest BEZPŁATNY. Jedynym kosztem ponoszonym przez uczestnika jest dojazd do Warszawy i powrót do domu.
Organizatorem warsztatów jest CEMS Club Warszawa, organizacja non-profit, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz Fundacja EY.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorką rekrutacji najbliższej edycji Emilią Kmak: mela.kmak@gmail.com; tel.: 883 380 192;
https://www.facebook.com/CEMSchance/

Zapraszamy do udziału!
Warsztaty dla wychowankow pieczy_plakat 1
Warsztaty dla wychowankow pieczy_plakat 2