Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Odwiedziny ze wsparciem

Przedstawiciele parafii St. Johannesga we Fryzji (Holandia) Jakub i Jan Jaap po raz kolejny odwiedzili w jeden z minionych weekendów Dom Dziecka w Bodzewie. Od paru lat parafianie z St. Johannesga wspierają działalność Domu Dziecka w Bodzewie i Domu Dziecka w Gostyniu.

Tym razem przyjechali i przywieźli dary zebrane przez parafian, pomocne w codziennym funkcjonowaniu placówki w Bodzewie. W czasie swojego pobytu rozmawiali z kadrą kierowniczą Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie i przedstawicielem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Rozmowy dotyczyły aktualnej sytuacji pomocy społecznej w Polsce oraz potrzeb Domów Dziecka w Bodzewie i w Gostyniu. Jakub i Jan Jaap znaleźli też czas na zabawy z wychowankami, m.in. rozegrany został mecz piłki nożnej w nowych strojach piłkarskich, które sprezentowali Holendrzy.

Przyjaciołom z Fryzji należą się wyrazy uznania za pamięć i bezinteresowne zaangażowanie w niesienie pomocy i wsparcia polskim dzieciom oraz tym, którzy na co dzień z nimi pracują. Domowi Dziecka w Bodzewie należą się podziękowania za serdeczne przyjęcie gości, którzy podkreślali, że tak ciepło jak w Bodzewie, nie są nigdzie witani.
Odwiedziny ze wsparciem z Fryzji 2017 01
Odwiedziny ze wsparciem z Fryzji 2017 02
Odwiedziny ze wsparciem z Fryzji 2017 03
Odwiedziny ze wsparciem z Fryzji 2017 04