Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Orkiestra koncertowała
w Liceum Ogólnokształcącym w Gostyniu

Jak co roku Rada Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu przyłączyła się do ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podczas tegorocznego 25 finału, zbierano pieniądze na rzecz ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz nauczycieli Zespół Szkół Ogólnokształcących zebrał 2 440,42 zł ! Kwotę tę udało nam się zebrać dzięki sprzedaży darów, licytacji gadżetów WOŚP oraz immunitetów nauczycielskich, które jak co roku cieszyły się wielkim zainteresowaniem nabywców.

Rada Samorządu Uczniowskiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu składa serdeczne podziękowania wszystkim klasom za zaangażowanie i przekazanie fantów do sprzedaży, a także darczyńcom: Szefowi Powiatowego Sztabu WOŚP przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, który przekazał na licytację zakupione przez siebie gadżety WOŚP, firmom: „Filtron” i „Ardagh Glass”, Powiatowemu Bankowi Spółdzielczemu w Gostyniu oraz Powiatowemu Urzędowi Pracy w Gostyniu. - „Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję!”
Orkiestra koncertowala w LO w Gostyniu 2017 01
Orkiestra koncertowala w LO w Gostyniu 2017 02
Orkiestra koncertowala w LO w Gostyniu 2017 03
Orkiestra koncertowala w LO w Gostyniu 2017 04
Orkiestra koncertowala w LO w Gostyniu 2017 05