Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zmieniony plan XXV Finału WOŚP w GOK „HUTNIK”

Powiatowy Sztab WOŚP w Gostyniu informuje o zmianach w planie finałowego grania 15 stycznia, wynikających z problemów zdrowotnych jednego z muzyków. Obecnie plan przedstawia się nastepująco:

Początek w GOK „HUTNIK” o godz. 16:00 - rozpocznie się wtedy wielki Gostyński Finał WOŚP. Ok. godz. 16:10 wystąpi znakomita kapela ze Śremu - zespół JAZZMETA. Ze sceny popłyną jazzowe klimaty i będzie można obejrzeć popisy świetnych instrumentalistów.

Ok. 17:10 swój artystyczny pokaz tańców zaprezentuje Szkoła Tańca DESPERADO Joanny i Rafała Kaczorów. Będzie klimatycznie i gorąco.

Ok. 18:00 show taneczne przedstawi EV-DANCE (Kids 1, Kids 2, Plus) Ewy Janowskiej. Występom będzie towarzyszyć specjalna ciepła niespodzianka przygotowana przez młodych wykonawców.

Ok. 19:00 zostanie sprzedane złote serduszko Gostyńskiego XXV Finału WOŚP, wykonane przez Marcina Stołowskiego z Pracowni Złotniczej w Gostyniu i w Śremie. W ten sposób pan Marcin kontynuuje dzieło ojca Krzysztofa, który od lat anonimowo wspierał swoimi złotymi serduszkami gostyńskie finały WOŚP.

Na finał zagra legenda (jeszcze jako AFTER DARK) gostyńskich finałowych koncertów: CREDO BAND.

A przed „HUTNIK”-iem Leśne Diabły będą częstowały gorącą zupą z kuchni polowej. I zmotoryzowany Black Legion przypilnuje porządku.

Całość zakończy ok. godz. 21:00 Światełko do nieba - podziękowanie dla wszystkich, którzy zagrają w tym finale. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zmian w programie.

Planowane są też inne niespodziewanki!

W czasie imprez w „HUTNIK”-u na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian, np. serduszko Marcina - jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 19:00), autografy na zdjęciach znanych aktorów i piosenkarzy, biżuterię, komórkowe aparaty telefoniczne, sprzęt AGD, obrazy, rzeźby, sprzęt RTV i sprzęt komputerowy, płyty, akcesoria sportowe, zabawki, maskotki, akcesoria samochodowe, sprzęt turystyczny, torty, talony na różnego rodzaju usługi i ciekawe zajęcia, itp.

A huta szkła Ardagh Glass S.A. w Gostyniu przygotowała na finałowe granie specjalną niespodziankę.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY !!!

Przyłącz się i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-18:00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK „HUTNIK” w sobotę (14.01.2017) lub niedzielę (15.01.2017). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP na
www.gostyn-pcpr.info/wosp.
Plan gostynskiego 25 Finalu WOSP 2017 01
Plan gostynskiego 25 Finalu WOSP 2017 02