Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Gostyń w Warszawie

Trwają przygotowania do kolejnej XXV Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefowie i wolontariusze sztabów WOŚP w Gostyniu i w Pogorzeli odwiedzili (28.12.2016) siedzibę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie, gdzie przygotowali identyfikatory dla wolontariuszy, zakupili gadżety WOŚP na finałowe granie i poinformowali o przygotowaniach do finału w powiecie gostyńskim. Przywieźli stamtąd puszki, serduszka i plakaty 25. Finału WOŚP.

Spotkali się też z przedstawicielami Fundacji. Powiat gostyński, mimo, że mały, jest dobrze znany Owsiakowi i Fundacji WOŚP z dotychczasowych nieprzeciętnych dokonań i bardzo ciepło wspominany: - Jesteście w Orkiestrze od samego początku. Wspólnie zrobiliśmy już wiele dla ratowania życia dzieciaków i godnej opieki dla seniorów. Cieszymy się, że znowu zagramy razem 15 stycznia 2017 r.

Przyłącz się i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!
Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-18:00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK „HUTNIK” w sobotę (14.01.2017) lub niedzielę (15.01.2017). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP na
www.gostyn-pcpr.info/wosp.

Podarowano już m.in. zabawki, kalendarze, radioodbiornik, płyty muzyczne CD, torbę turystyczną czy talony na bezpłatne zabiegi kosmetyczne. Jest już przygotowywane gostyńskie złote serduszko XXV finału WOŚP (jedyne na świecie!).

Zgłoś i zorganizuj imprezę
W siedzibie sztabu można jeszcze pobierać karty zgłoszenia imprez zamkniętych. Karty są również do pobrania na stronach internetowych gostyńskiego sztabu:
www.gostyn-pcpr.info/wosp oraz www.zsz-gostyn.com.pl/wosp

Cel orkiestry
Szefowie gostyńskiego sztabu Maciej Marcinkowski i Mirosław Sobkowiak podkreślają, że: - Orkiestra gra, bo jest potrzebna. Bo potrzebne są pieniądze, gdyż to one decydują o życiu dzieci, a ciągle jeszcze brakuje sprzętu medycznego dla ratowania ich życia i zdrowia. Brakuje, więc gramy, nie wdając się w dyskusje, dlaczego państwo jako system nie działa sprawnie na tym polu, albo czy Owsiak jest politycznie poprawny. Gramy, bo gostyński szpital tylko w tym roku już trzykrotnie otrzymał sprzęt z Fundacji WOŚP. Ale przede wszystkim gramy, bo może dzięki temu uda się uratować choćby o jedno dziecko więcej!”
Gostyn w Warszawie 2016 01
Gostyn w Warszawie 2016 02
Gostyn w Warszawie 2016 03
Gostyn w Warszawie 2016 04