Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Turniej przy zielonym stole

Powiatowy turniej bilarda wychowanków świetlic środowiskowych odbył się w Krobi. Wzięli w nim udział podopieczni powiatowych Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi. 22 zawodników spotkało się, aby sprawdzić swoje umiejętności przy stole bilardowym. Po kilkugodzinnych, budzących duże emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów, którzy zmierzyli się ze sobą. Pierwsze miejsce w bilardowej rozgrywce zajął Filip Łukaszewski - podopieczny MŚŚ w Gostyniu. Drugie miejsce wywalczyła Weronika Tuszyńska - wychowanka MŚŚ w Pogorzeli. Trzecie miejsce zajęła Wiktoria Frączek reprezentująca MŚŚ w Krobi. Czwarte miejsce zajął podopieczny MŚŚ w Pogorzeli - Mateusz Piniewski.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: - To kolejny zorganizowany w tym roku turniej bilarda z udziałem naszej młodzieży. Ale zapraszamy chętne osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli (budynek Urzędu Miejskiego), Krobi (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji) i Gostyniu (Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich).

Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i koledzy z placówek wsparcia dziennego, pedagodzy - opiekunowie poszczególnych świetlic. Zwycięzcy otrzymali nagrody, puchary i dyplomy, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy. Po turnieju na wszystkich uczestników czekał poczęstunek w postaci kiełbasek z grilla.

Zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Organizatorem turnieju była powiatowa Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi. Wsparcia udzieliło Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.
Turniej bilarda XII 2016 01