Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Pierwsze paczki dla dzieci w ramach akcji „MIKOŁAJE 2016”

Pierwsze trzydzieści świątecznych paczek dla dzieci z rodzin najuboższych z terenu powiatu gostyńskiego trafiło już do organizatorów akcji pomocowej „MIKOŁAJE 2016”. To efekt działań Carrefour Market Gostyń i Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu.

Pawilon handlowy Carrefour Market Gostyń jako pierwszy przekazał dziesięć dużych paczek pełnych zabawek, w tym edukacyjnych, gier planszowych, książek, przyborów szkolnych, słodyczy, kosmetyków itp. z przeznaczeniem dla dzieci, których rodzice ze względu na różne problemy, które ich dotknęły, nie są w stanie przygotować im paczek na święta.

Dzień później społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu - dzieci, nauczyciele i rodzice - przekazała kolejne paczki, które za pośrednictwem organizatorów trafią do potrzebujących dzieci. Uczniowie w wyniku zbiórki przygotowali wielkie paczki z łakociami, książkami, grami, puzzlami, zabawkami i maskotkami.

Kierownik Carrefour Market Gostyń i dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu otrzymali dyplomy nadające honorowe tytuły „Mikołajów 2016” tej firmie i instytucji edukacyjnej.

Podziękowania należą się też pracownikom i młodzieży z zespołu szkół oraz ich wychowawcom. Dzięki ich staraniom w wielu domach święta dla najmłodszych będą szczęśliwsze i radośniejsze.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO”, prowadzące już dziewiąty rok z rzędu akcję przygotowywania paczek z prezentami świątecznymi dla dzieci z najuboższych rodzin powiatu gostyńskiego, serdecznie dziękują Carrefour Market Gostyń i Szkole Podstawowej nr 2 w Gostyniu.
Pierwsze paczki - Mikolaje 2016 01
Pierwsze paczki - Mikolaje 2016 02