Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Rodziny z trzech powiatów spotkały się w Zawidowicach

Rodziny zastępcze z powiatu gostyńskiego uczestniczyły w Dniu Rodzicielstwa Zastępczego w Karczmie Starej Stajni w Ośrodku Rekreacji Konnej w Zawidowicach w powiecie pleszewskim. Spotkanie było doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz integracji rodzin zastępczych z terenu powiatu pleszewskiego, gostyńskiego oraz jarocińskiego.

Rodzice mogli rozmawiać o radościach i troskach rodzicielstwa zastępczego w miłej i przyjaznej atmosferze przy wsparciu specjalistów. Podczas festynu rodziny zastępcze miały również możliwość korzystania z konsultacji psychologicznych oraz udziału w warsztatach psychologicznych z podziałem na dwie grupy.

Dla dzieci zostali zatrudnieni animatorzy, którzy zorganizowali wspaniałą zabawę i wiele ciekawych atrakcji (m.in. puszczanie baniek mydlanych, konkursy, gry, konkurencje zręcznościowe, zumba, piniata, zamek dmuchany). Dużą atrakcją dla dzieci była jazda konna i rodzinna przejażdżka bryczką wypożyczoną z Ośrodka Rekreacji Konnej w Zawidowicach.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie, wspierani przez Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie, serdecznie dziękują wszystkim zaproszonym rodzinom biorącym udział w obchodach Dnia Rodzicielstwa Zastępczego w powiecie pleszewskim.

Spotkanie zorganizowano dzięki pozyskanym środkom z Samorządu Województwa Wielkopolskiego i Fundacji Ernst &Young.
Zawidowice rodzinnie 2016 01
Zawidowice rodzinnie 2016 02