Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Szukamy nadziei dla Łukasza

Łukasz Gałczyński mieszka w Piaskach (gmina Piaski, powiat gostyński). Ma 26 lat. Wraz z żoną Moniką wychowują 6-letniego syna Kacpra. I walczą ze złośliwym nowotworem kości, mięsakiem Ewinga, z którym zmaga się od kilku lat Łukasz. Jedyną szansą jest terapia lekowa, która nie jest refundowana przez NFZ. Jej koszt to prawie ok. 150 tysięcy zł rocznie, bo jedno opakowanie leków, wystarczające na miesiąc, kosztuje 12 tysięcy zł.

By wesprzeć Łukasza i jego najbliższych, Stowarzyszenie „DZIECKO” prowadzi zbiórkę na konto w Banku BGŻ BNP Paribas S.A. nr 87 2030 0045, 1110 0000 0270 9010 (z dopiskiem „dla Łukasza”) oraz zarejestrowało w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji zbiórką publiczną „Szukamy nadziei dla Łukasza”.
Jej celem jest zgromadzenie środków na zakup leków, środków medycznych, koszty badań i konsultacji specjalistów, koszty dojazdu oraz pobytu na badania, leczenie i konsultacje dla Łukasza.

Akcję pomocy dla Łukasza wspierają już: Fundacja „Wygrajmy Zdrowie”, firma SIMET S.A. z Piasków, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Piaskach, Urząd Gminy w Piaskach, Zespół Szkół w Piaskach, Przedszkole Samorządowe w Piaskach, Ochotnicza Straż Pożarna w Piaskach, Wolni Jeźdźcy z Piasków, Redakcja „Życia Gostynia” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

CZEKAMY NA KOLEJNE FIRMY, ORGANIZACJE i OSOBY, które przyłączą się do akcji pomocy Łukaszowi i jego najbliższym!

Tym bardziej, że sam Łukasz przyznaje: - Nie jest mi łatwo prosić innych o pomoc i opowiadać o swoich problemach. Zawsze starałem się być samodzielnym i radzić sobie w gronie najbliższych, jednak wola walki i chęć spełniania marzeń jest silniejsza, dlatego postanowiłem się przełamać - A Łukasz ma dla kogo żyć i wrócić do normalności. Marzy, by wyjechać na wakacje z żoną Moniką, by bez żadnych ograniczeń pobawić się wreszcie z synem Kacprem, by wrócić do normalnego życia.

Pomóżmy mu w realizacji tych marzeń!

Już 17 czerwca wielki festyn w Zespole Szkół w Piaskach, a w planach kolejne akcje i działania.
Szukamy nadziei dla Lukasza 2016 01
Szukamy nadziei dla Lukasza 2016 02
Szukamy nadziei dla Lukasza 2016_logo
Szukamy nadziei dla Lukasza 2016_plakat