Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zaproszenie na rodzinne: samochodowy rajd SMERFÓW
i festyn „Powitanie lata”

W sobotę 18 czerwca 2016 r. wystartuj w rodzinnym samochodowym rajdzie SMERFÓW 2016 i razem z całą rodziną po przejechaniu trasy wg mapy zakończ rajd na festynie rodzinnym „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.

Start Rajdu SMERFÓW 2016 odbędzie się na Placu Zamkowym przy Górze Zamkowej w Gostyniu. Po łatwych próbach sprawnościowych uczestnicy rajdu wyjadą w trasę, by dotrzeć następnie na festyn rodzinny w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie, po drodze wykonując ciekawe zadania w różnych miejscowościach powiatu gostyńskiego. W Bodzewie, razem z rodzinami dzieci przebywających w pieczy zastępczej, wychowawcami placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzicami zastępczymi, będą bawić się w ramach zabaw rodzinnych, przygotowanych przez organizatorów. W czasie festynu odbędą się m.in.: dekoracja zwycięzców Rajdu SMERFÓW, gry i zabawy rodzinne, pokazy ciężkich motocykli, przejazdy bryczkami, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też poczęstunek i niespodzianki.

Na samochodowy „RAJD SMERFÓW 2015” oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka w Bodzewie, Dom Dziecka w Gostyniu, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie, Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „DZIECKO” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziału całe rodziny, licząc szczególnie na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

Ważne:
Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie - najpóźniej do 15 czerwca - swojego udziału. Zapisy: Kawiarnia Kameralna, Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 48 C, tel. 695 664 611 i 601 366 172

Program:
  9:00 Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy).
  9:30 Próby sprawnościowe na torze kartingowym.
10:30 Wyjazd na trasę rajdu.
11:00 Festyn rodzinny „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.
Zaproszenie na rodzinny rajd Smerfow 2016 01
Zaproszenie na rodzinny rajd Smerfow 2016 02
Zaproszenie na rodzinny rajd Smerfow 2016 03