Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Znajdź ukryte skarby!


Stowarzyszenie Absolwentów, Wychowawców i Wychowanków Gimnazjum i Liceum w Gostyniu oraz Szkolne Koło PCK przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu zapraszają dzieci z niepełnosprawnością wraz z rodzicami na tradycyjne spotkanie integracyjne dla dzieci niepełnosprawnych.

W tym roku organizatorzy przygotowali festyn pod hasłem „Poszukiwacze skarbów”. Na uczestników czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Spotkanie rozpocznie się w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu 7 czerwca 2016 r. o godz. 16:30.

Projekt Stowarzyszenia Absolwentów, Wychowawców i Wychowanków Gimnazjum i Liceum w Gostyniu oraz Szkolne Koło PCK przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu uzyskał dofinansowanie Powiatu Gostyńskiego w ramach otwartego konkursu ofert na działania wspierające osoby niepełnosprawne.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO”, wysoko oceniając działania sprzyjające integracji osób z niepełnosprawnością, a zwłaszcza dzieci, ze środowiskiem, zachęcają, by skorzystać z zaproszenia organizatorów i przypominają, że chętni do udziału we wspólnej zabawie proszeni są o zgłoszenie się u organizatorów do 30 maja br. telefonicznie: 65-572-02-92 lub mailowo: logostyn@logostyn.pl
Poszukiwacze skarbow 2016_plakat_620x900