Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zmagali się przy zielonym stole

Wychowankowie Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi wzięli udział w powiatowym Walentynkowym Turnieju Bilarda. Odbył się on w świetlicy w Krobi.

W turnieju wystartowało dwudziestu reprezentantów poszczególnych świetlic. Po kilkugodzinnych, budzących duże emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów. Ostatecznie zwycięzcą został Mateusz Piniewski - reprezentant Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Krobi. Drugie miejsce wywalczyła Wiktoria Kulska, również reprezentująca MŚŚ w Pogorzeli. Trzecie miejsce zajął Paweł Króliczak, reprezentujący MŚŚ w Krobi. Czwartym finalistą był Przemysław Wujek - reprezentant MŚŚ w Gostyniu.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: - To pierwszy zorganizowany w tym roku turniej bilarda z udziałem naszej młodzieży. Przewidujemy kolejne, dlatego też zapraszamy chętne osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczestnictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli (budynek Urzędu Miejskiego), Krobi (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji) i Gostyniu (Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich). Dodaje też: Podopieczni naszych placówek mogą po raz kolejny wykazać się 10 marca, podczas Wielkopolskiego Turnieju Bilarda w Krotoszynie. Już trzymamy kciuki za naszych wychowanków.

Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i oledzy z placówek wsparcia dziennego, pedagodzy - opiekunowie poszczególnych świetlic oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, który również przygotował główną nagrodę. Cała impreza, jak ocenił ją jeden z młodych uczestników - to była dobra zabawa. Zwycięzcy otrzymali nagrody, puchary i dyplomy, a pozostali uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Organizatorem turnieju była Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli, wspierana przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.
Turniej przy zielonym stole 2016 01
Turniej przy zielonym stole 2016 02
Turniej przy zielonym stole 2016 03