Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Walentynki na sportowo

Różnorodne konkurencje sportowe, dyskoteka ostatkowa, degustacja pączków - to tylko nieliczne z atrakcji, które czekały na uczestników z placówek pomocy społecznej z terenu powiatu gostyńskiego. W hali widowiskowo - sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Krobi integracyjnie bawiono się podczas kolejnych już „Walentynek na sportowo” (09.02.2016). Oficjalnego otwarcia imprezy dokonał Janusz Sikora - przedstawiciel Zarządu Powiatu Gostyńskiego.

Sportowe zmagania poprzedził wspólny aerobic. Ta rozgrzewka zapełniła cały parkiet hali sportowej. Następnie zawodnicy sprawdzali swoje umiejętności, startując w kolejnych zadaniach, m. in.: rzucie piłką do kosza, slalomie, uni-hokeju, rzutach karnych. Każdy z uczestników miał później szansę wylosować cenną nagrodę. Sportowców amatorów oklaskiwali zaproszenie goście: samorządowcy Powiatu Gostyńskiego i Gminy Krobia, dyrektorzy i kierownicy powiatowych i miejskich placówek pomocy społecznej i szkół oraz przedstawicielka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Wiele emocji dostarczył widzom mecz piłki nożnej halowej - samorządowcy kontra podopieczni, który zakończył się efektownym zwycięstwem tych drugich. W przerwach meczu odbywało się niemniej emocjonujące losowanie nagród. Na koniec zaproszono wszystkich do wspólnej dyskoteki, a zabawie nie było końca. W czasie trwania imprezy dużym zainteresowaniem cieszył się „walentynkowy kącik makijażu”, przygotowany przez wolontariuszki - uczennice ZSOiZ w Krobi. Organizatorzy, oprócz świetnej zabawy, zapewnili też słodki poczęstunek w czasie przerwy kawowej i gorący obiad.

„Walentynki na sportowo” rokrocznie przyciągają amatorów dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji, choć tak naprawdę nie ma tu przegranych. Ponadto impreza stanowi doskonałą okazję do integracji społecznej oraz kultywowania tradycji i obyczajów.

Podziękowania należą się organizatorom: Domowi Pomocy Społecznej w Chwałkowie i Środowiskowemu Domowi Samopomocy w Chwałkowie.
Walentynki na sportowo 2016 01
Walentynki na sportowo 2016 02
Walentynki na sportowo 2016 03
Walentynki na sportowo 2016 04
Walentynki na sportowo 2016 05
Walentynki na sportowo 2016 06
Walentynki na sportowo 2016 07
Walentynki na sportowo 2016 08
Walentynki na sportowo 2016 09