Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Wielkopolski sukces Wiktorii

Ponad 50 zawodników z 10 klubów z całego kraju oraz z Czech rywalizowało w IV Wielkopolskiej Młodzieżowej Lidze Bilardowej. Byli wśród nich reprezentanci Powiatu Gostyńskiego.

94 spotkania mieli do rozegrania zawodnicy rywalizujący w pool bilarda. Zawody zorganizowano w powiecie krotoszyńskim. Startowały w uczniowskie kluby sportowe i kluby sportowe, a także spora grupa czeskich bilardzistów z Maple Pool Club Pardubice. W tym gronie zaznaczyli też swoją obecność reprezentanci Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Gostyniu, Pogorzeli i Krobi. Paulina Maćkowiak Kierownik MŚŚ informuje: - IV Wielkopolska Młodzieżowa Liga Bilardowa rozgrywana była w odmianę 9-bil do trzech wygranych partii. W kategorii juniorek doskonale radziły sobie podopieczne świetlic powiatu gostyńskiego.

Ostatecznie brązowy medal zdobyła Wiktoria Słomińska, która była bardzo zadowolona z sukcesu i pokonania wielu utytułowanych przeciwniczek. Także juniorzy reprezentujący powiat gostyński, radzili sobie dobrze, choć ostatecznie nie dotarli do finałów.

W zawodach startowali: Krzysztof Maciejewski, Piotr Zubaczyk, Piotr Walorski, Filip Łukaszewski z Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Gostyniu; Sebastian Ciesielski, Adrian Kmiecik z Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Krobi i Zuzanna Walkowiak, Wiktoria Słomińska, Weronika Tuszyńska oraz Mateusz Piniewski z Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli.
Wielkopolski sukces Wiktorii 2016 01
Wielkopolski sukces Wiktorii 2016 02
Wielkopolski sukces Wiktorii 2016 03