Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Z wizytą w fundacji WOŚP w Warszawie

Trwają przygotowania do kolejnej XXIV Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefowie i wolontariusze sztabów WOŚP w Gostyniu i w Pogorzeli odwiedzili (22.12.2015 r.) siedzibę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie, gdzie przygotowali identyfikatory dla wolontariuszy, zakupili gadżety WOŚP na finałowe granie i poinformowali o przygotowaniach do finału w powiecie gostyńskim. Przywieźli stamtąd puszki, serduszka i plakaty 24. Finału WOŚP.

Spotkali się też z przedstawicielami Fundacji. Powiat gostyński, mimo, że mały, jest dobrze znany Owsiakowi i Fundacji WOŚP z dotychczasowych nieprzeciętnych dokonań i bardzo ciepło wspominany: - Macie sympatyczny skwerek Wolontariuszy WOŚP, taki azyl w środku miasta. To fajnie, że gracie dla ratowania dzieciaków od samego początku. Cieszymy się, że będziemy razem 10 stycznia 2016 r.

Przyłącz się i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!

Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. 65-572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-18:00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK „HUTNIK” w sobotę (09.01.2016) lub niedzielę (10.01.2016). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP:
www.zsz-gostyn.com.pl/wosp

Podarowano już m.in. piękne skrzynie holenderskie (meble), gostyńskie złote serduszko XXIV finału WOŚP (jedyne na świecie), telefon komórkowy, ciepłe kurtki turystyczne czy talony na bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne.

Zgłoś i zorganizuj imprezę

W siedzibie sztabu można jeszcze pobierać karty zgłoszenia imprez zamkniętych. Karty są również do pobrania na stronach internetowych gostyńskiego sztabu:
www.gostyn-pcpr.info/wosp i www.zsz-gostyn.com.pl/wosp


Cel orkiestry

Szefowie gostyńskiego sztabu Maciej Marcinkowski i Mirosław Sobkowiak podkreślają, że: - „Orkiestra gra, bo jest potrzebna. Bo potrzebne są pieniądze, gdyż to one decydują o życiu dzieci, a ciągle jeszcze brakuje sprzętu medycznego dla ratowania ich życia i zdrowia. Brakuje, więc gramy, nie wdając się w dyskusje, dlaczego państwo jako system nie działa sprawnie na tym polu albo czy Owsiak jest politycznie poprawny. Gramy, bo może dzięki temu uda się uratować choćby o jedno dziecko więcej!”
Z wizyta w Fundacji WOSP 2015 01
Z wizyta w Fundacji WOSP 2015 02
Z wizyta w Fundacji WOSP 2015 03
Z wizyta w Fundacji WOSP 2015 04