Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Kabaret w DPS w Chumiętkach

W połowie października w Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbył się Kabareton pod hasłem „Disco Polo Show”, na który zaproszono placówki pomocy społecznej z powiatów: gostyńskiego, rawickiego, kościańskiego W imprezie brały udział: Warsztaty Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia „Kreatywni” w Piaskach, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Kościanie, Dom Pomocy Społecznej w Osieku, Dom Pomocy Społecznej w Chwałkowie, Dom Pomocy Społecznej w Mościszkach, Środowiskowy Dom Samopomocy w Chwałkowie, Dom Pomocy Społecznej w Zimnowodzie, Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu, Dom Pomocy Społecznej w Rogowie oraz Dom Pomocy Społecznej w Chumiętkach.

Każdy zespół przygotował występ: dwie parodie utworów disco polo. Magia kabaretowych pokazów przeniosła wszystkich w czasy lat 80 i 90. Występujący włożyli wiele wysiłku i serca w przygotowanie zabawnych prezentacji. W przerwach pomiędzy występami poszczególnych drużyn goście oraz gospodarze bawili się wspólnie przy muzyce.

Podziwiali i oklaskiwali występy widzowie oraz specjalni goście: Alicja Data - wicedyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Martyna Genderka - pracownik socjalny PCPR w Gostyniu, Grażyna Wira - dyrektor DPS w Zimnowodzie, Swietłana Figiel - kierownik ŚDS w Chwałkowie, Renata Wojda - dyrektor DPS w Rogowie.
W pracowni terapii manualnej DPS w Chumiętkach zostały wykonane piękne upominki dla wszystkich występujących. Wręczyła je występującym w kabaretonie Agnieszka Jackowiak - dyrektor DPS w Chumiętkach.

Impreza przyniosła uczestnikom wiele radości, a zespoły parodiujące przeboje disco zapowiedziały już swój udział w przyszłorocznej imprezie.
Disco Polo Show 2015 01
Disco Polo Show 2015 02
Disco Polo Show 2015 04
Disco Polo Show 2015 05
Disco Polo Show 2015 06