Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Pojedynek na kije i kule

Wychowankowie Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi wzięli udział w Turnieju Bilarda „Wakacje 2015”. Odbył się on w świetlicy w Krobi.

W turnieju wystartowało 21 reprezentantów poszczególnych świetlic. Po kilkugodzinnych, budzących duże emocje zmaganiach, wyłoniono czterech finalistów. Ostatecznie zwycięzcą został Sebastian Ciesielski - reprezentant Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Krobi. Drugie miejsce wywalczył Krzysztof Maciejewski z MŚŚ w Gostyniu. Trzecie miejsce zajęła Weronika Tuszyńska, reprezentująca MŚŚ w Pogorzeli. Czwartym finalistą był Remigiusz Świerzewski - reprezentant MŚŚ w Pogorzeli.

Jak podkreśla Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi: - To już drugi zorganizowany w tym roku turniej bilarda z udziałem naszej młodzieży. Przewidujemy kolejne, dlatego też zapraszamy chętne osoby w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym do uczest-nictwa w zajęciach świetlicowych, które organizowane są codziennie w Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli (budynek Urzędu Miejskiego), Krobi (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji) i Gostyniu (Zespół Szkół Zawodowych im. Powstańców Wielkopolskich).

Zawodników biorących udział w rozgrywkach bilardowych dopingowały koleżanki i koledzy z placówek wsparcia dziennego, pedagodzy - opiekunowie poszczególnych świetlic oraz przedstawiciel Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Atmosfera wśród kibiców była naprawdę gorąca, gdyż udzieliły się im emocje startujących. Jak w każdych sportowych zmaganiach obok zwycięzców byli też ci, którzy musieli w tym dniu uznać ich wyższość, ale mimo odniesionych porażek, wszystkim dopisywały dobre humory, bo najważniejsze - to DOBRA ZABAWA! Zwycięzcy odebrali nagrody, natomiast pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy.

(Opracowanie - Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli)
Turniej Bilarda - wakacje 2015 01
Turniej Bilarda - wakacje 2015 02
Turniej Bilarda - wakacje 2015 03
Turniej Bilarda - wakacje 2015 04
Turniej Bilarda - wakacje 2015 05
Turniej Bilarda - wakacje 2015 06
Turniej Bilarda - wakacje 2015 07
Turniej Bilarda - wakacje 2015 08