Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Mamy już ponad 23 tysiące na pomoc Oskarowi!

Stowarzyszenie „Dziecko”, wspierane przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, zaledwie trzy tygodnie temu rozpoczęło zbiórkę środków na pomoc dla Oskara. Efekt przekroczył najśmielsze oczekiwania. Na koncie Stowarzyszenia „Dziecko” w sobotę 20 czerwca było już 23 930 zł ! Na tę sumę złożyła się wpłata z festynu w Daleszynie (5 990 zł) oraz prawdziwe dary serca płynące z całej Polski, by pomóc sześcioletniemu Oskarowi, dzielnie walczącemu z nowotworem złośliwym. Organizatorzy zbiórki gorąco dziękują wszystkim, którzy tak szybko i tak szczodrze odpowiedzieli na apel o wsparcie Oskara i jego rodziców. Stowarzyszenie „Dziecko” i PCPR w Gostyniu serdecznie dziękują indywidualnym darczyńcom, a szczególne podziękowania kierują do firmy „Kaczmarek Malewo Spółka Jawna” z Malewa koło Gostynia, która zainicjowała pomoc dla Oskara wśród gości swojej firmy, dzięki czemu do akcji pomocy włączyło się już 31 partnerów „Kaczmarek Malewo”.

Przypominamy, że Stowarzyszenie „Dziecko” i PCPR w Gostyniu zaapelowało do dyrektorów szkół, wychowawców i nauczycieli z gmin powiatu gostyńskiego, by przyłączyli się do akcji „Zamień kwiatek na pomoc Oskarowi”.

„Dziecko” poprosiło, by wychowawcy i nauczyciele zaproponowali uczniom i rodzicom, by kwiatek wręczany na koniec roku szkolnego jako sympatyczne i serdeczne podziękowanie za wkład w edukację dzieci, zamienić na pomoc dla Oskara. Zebrać w klasie złotówki przeznaczone na kwiatki i wpłacić je jako dar klasy i nauczyciela na konto nr 45 2030 0045 1110 0000 0270 8990 z dopiskiem „Dla Oskara”. To specjalne konto Stowarzyszenia „Dziecko” (ul. Bojanowskiego 14 a, 63800 Gostyń) przeznaczone na pomoc Oskarowi i jego rodzicom.

Oskar ma 6 lat. Mieszka z rodzicami w powiecie gostyńskim. W marcu tego roku zdiagnozowano u niego nowotwór złośliwy, który zaatakował układ kostny i węzły chłonne. Jego rodzice, którzy wychowują jeszcze dwie siostry Oskara, podjęli od razu leczenie syna. Potrzebne są jednak pieniądze na pokrycie dodatkowych kosztów związanych leczeniem i dojazdami do specjalistów.

Największym marzeniem Oskara jest wyzdrowieć i pójść do szkoły. Chciałby też bawić się z innymi dziećmi. ŻYCZYMY MU TEGO Z CAŁEGO SERCA!
Twoja pomoc też jest ważna!
PRZYŁĄCZ SIĘ I TY!
Apel o pomoc dla Oskara 01