Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zwykła wystawa niezwykłych ludzi

29 maja br. w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu odbyło się otwarcie ekspozycji „Zwykła wystawa niezwykłych ludzi”. Organizatorzy wystawy: Stowarzyszenie „Ja też pomagam”, Środowiskowy Dom Samopomocy w Gostyniu, Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Gostyniu zadbali o dobrą atmosferę podczas wystawy. Violetta Skorupska - kierownik ŚDŚ w Gostyniu powitała zaproszonych gości, autorów prac plastycznych oraz ich najbliższych. Uroczystego otwarcia wystawy dokonali goście specjalni: Robert Marcinkowski - Starosta Gostyński, Renata Ignasiak - sekretarz gminy Gostyń, Teresa Klonowska - kierownik MGOPS w Gostyniu, Mirosław Żywicki - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Gostyniu oraz Paweł Hubner - Dyrektor Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy w Gostyniu. W wernisażu, oprócz gości, artystów, ich opiekunów, rodziców i terapeutów, uczestniczyła też przedstawicielka Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

„Zwykła wystawa niezwykłych ludzi” pokazuje wrażliwość i talent artystyczny osób niepełnosprawnych, gdyż to ich prace, wykonane różnorodnymi technikami, można podziwiać w gmachu gostyńskiej biblioteki. Jak co roku ekspozycja była ciekawie przygotowana i zorganizowana.
Wystawa wzbudziła wśród gości wiele ciepłych doznań, zachwytów i pozytywnych wrażeń. Poziom artystyczny prac z roku na rok jest coraz wyższy, co podkreślali zaproszeni goście, którzy corocznie podziwiają autorów prac z wystawy. Wyrazy uznania należą się też opiekunom i terapeutom, którzy na co dzień pomagają wydobyć i rozwijać własne talenty niepełnosprawnych. Pomocna i wspierająca ręka terapeutów jest widoczna w pracach podopiecznych. Z zaciekawieniem czekamy na kolejną niezwykłą wystawę…
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 01
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 02
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 03
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 04
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 05
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 06
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 07
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 08
Zwykla wystawa niezwyklych ludzi 2015 09