Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zaproszenie na rodzinny Rajd Smerfów i festyn „Powitanie lata”

W sobotę 13 czerwca 2015 r. wystartuj w rodzinnym samochodowym rajdzie Smerfów 2015 i razem z całą rodziną po pokonaniu prób terenowych zakończ rajd na festynie rodzinnym „Powitanie lata
w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.

Start Rajdu Smerfów 2015 odbędzie się na torze kartingowym w Gostyniu. Uczestnicy rajdu dotrą następnie na festyn rodzinny w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie. Tam, razem z rodzinami dzieci przebywających w pieczy zastępczej, wychowawcami placówek opiekuńczo-wychowawczych i rodzicami zastępczymi, będą bawić się w ramach zabaw rodzinnych, przygotowanych przez organizatorów. W czasie festynu odbędą się m.in.: dekoracja zwycięzców Rajdu SMERFÓW, gry i zabawy rodzinne, pokazy ciężkich motocykli, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też kuchnia polowa i niespodzianki.

Na samochodowy „Rajd Smerfów 2015” oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka w Bodzewie, Dom Dziecka w Gostyniu, Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie, Automobilklub Leszczyński, Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „Dziecko” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziału całe rodziny, licząc szczególnie na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

Ważne: Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału. Zapisy: Kawiarnia Kameralna, Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 48 C, tel. 695 664 611 i 601 366 172.

Program:
  9:00 - Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy).
  9:30 - Próby sprawnościowe na torze kartingowym.
10:30 - Wyjazd na trasę rajdu.
11:00 - Otwarcie festynu rodzinnego „Powitanie lata” w parku przy Domu Dziecka w Bodzewie.
Rajd Smerfow 2015_plakat_200k