Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Sympatyczna wizyta

Martin de Bruijn, Holender z tytułem „Zasłużony dla Powiatu Gostyńskiego”, odwiedził w minioną sobotę Panią Krystynę ze Skokowa. Pani Krystyna kilka tygodni wcześniej otrzymała skuter dla osoby mającej trudności z poruszaniem się. Ten specjalistyczny sprzęt trafił do powiatu gostyńskiego jako holenderski dar w ramach współpracy Domu Dziecka w Bodzewie i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu z holenderskim stowarzyszeniem Kinderhuis Bodzewo.

Dziękując za otrzymaną pomoc Pani Krystyna ugościła sympatycznego Holendra, któremu towarzyszył przedstawiciel Zarządu Powiatu Gostyńskiego Janusz Sikora i przedstawiciele Domu Dziecka w Bodzewie. Była bardzo zadowolona, że może osobiście podziękować Martinowi i jego przyjaciołom za bezinteresowną pomoc.

Warto przypomnieć, że organizacja pozarządowa Kinderhuis Bodzewo od wielu lat współpracuje z instytucjami i stowarzyszeniami pomocy społecznej Powiatu Gostyńskiego i bardzo wymiernie pomaga potrzebującym z różnych grup: wychowankom domów dziecka, usamodzielnianym wychowankom rodzin zastępczych, niepełnosprawnym czy ubogim. Bardzo ważna jest też wymiana informacji między specjalistami pracującymi w obszarze pomocy społecznej, a także staże metodyczne dla polskich specjalistów w Holandii.
Sympatyczna wizyta 2015 01
Sympatyczna wizyta 2015 02