Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zaproszenie na „Pożegnanie lata” i festiwal „Bez Barier”

Organizatorzy: Stowarzyszenie „Dziecko”, Gostyńskie Towarzystwo Historyczne, Kongregacja Oratorium Księży Filipinów na Świętej Górze, Dom Dziecka w Bodzewie i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zapraszają na festyn rodzinny „POŻEGNANIE LATA” towarzyszący XV Ogólnopolskiemu Konkursowi Artystycznemu „Bez Barier - Święta Góra 2014”, realizowanemu pod patronatem Starosty Gostyńskiego.

Rozpocznie się on o godz. 10:00 w sobotę 6 września 2014 r. w ogrodach klasztornych na Świętej Górze w Piaskach k. Gostynia.

Oprócz obejrzenia i wysłuchania konkursu muzycznego uczestnicy festynu będą mogli też oglądać na żywo, jak powstają prace wykonywane przez niepełnosprawnych artystów. Dla tych, którzy przyjdą na festyn, organizatorzy przygotowali wiele wesołych konkurencji, w których mogą startować całe rodziny. Będą też konkursy strzeleckie: z broni pneumatycznej i z łuku. Za start w każdej konkurencji uczestnik otrzyma słodki upominek. Będą też losowane nagrody dla widzów, którzy oddadzą swój głos w konkursie muzycznym wskazując wykonawcę do Nagrody Publiczności. Dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów przygotowano stoisko z publikacjami.

Dla uczestników festynu organizatorzy przygotowali pyszne placki, watę cukrową, popcorn oraz kawę i herbatę.

W finale festynu o godz. 12:30 wystąpi Dziecięco-Młodzieżowa Orkiestra, a po jej koncercie ok. 13:15 będzie miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w XV Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym „Bez Barier - Święta Góra 2014”, koncert laureatów i losowanie nagród dla publiczności i uczestników festynu.

Festiwal odbywa się przy wsparciu finansowym Powiatu Gostyńskiego i Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.
Zaproszenie - Bez Barier 2014