Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Do boju Polsko!

Zgodnie z kilkuletnią tradycją w murach ZSO w Gostyniu odbyło się spotkanie integracyjne, w trakcie którego młodzież gostyńskiego ogólniaka bawiła się z osobami niepełnosprawnymi. Zajęcia zrealizowano w ramach projektu: I Piknik Sportowo-Rekreacyjny „Do boju Polsko!”.

Uczestników pikniku przywitali: Starosta Gostyński Robert Marcinkowski, dyrektor ZSO w Gostyniu Lucyna Tęga i prezes Stowarzyszenia Absolwentów, Wychowawców i Wychowanków Gimnazjum i Liceum w Gostyniu Magdalena Ratajczak, a także Anna Szulc-Giezek i Dagmara Grajczak - opiekunki Szkolnego Koła PCK, działającego na rzecz integracji z dziećmi niepełnosprawnymi.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji rekreacyjno-sportowych. Uczestnicy mieli szansę spróbować swoich sił między innymi w rzutach do kosza, unihokeju oraz tenisie stołowym. Jak na kibiców przystało, zrobili kilka zwariowanych zdjęć w przygotowanym przez uczniów „Kąciku prawdziwego kibica”, towarzyszyło temu wiele radości.

Po intensywnym sportowym wysiłku i zwariowanej zabawie można było chwilkę odpocząć w miłej atmosferze przy gorącej kawie i pysznym cieście.
Na zakończenie każdy z uczestników otrzymał upominek, którym była, zaprojektowana przez Dominikę Chudą, koszulka.

Organizatorzy skierowali słowa podziękowania do młodzieży za wspaniałe zaangażowanie w organizację tej imprezy.
Piknik integracyjny został dofinansowany przez Powiat Gostyński w konkursie obsługiwanym przez PCPR w Gostyniu.
Do boju Polsko 2014 01
Do boju Polsko 2014 02
Do boju Polsko 2014 03
Do boju Polsko 2014 04
Do boju Polsko 2014 05