Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Piraci z „Radością” w Michałowie

Piraci opanowali Michałowo w Powiecie Gostyńskim. Mieszkańcy Michałowa, a w szczególności dzieci i młodzież, spotkali się przy świetlicy wiejskiej w Michałowie, by wziąć udział w pirackim festynie rodzinnym. Jego organizatorami byli Stowarzyszenie „Radość” oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Michałowie, Sołtys i Rada Sołecka.

Organizacją festynu uczczono otwarcie boiska do piłki nożnej, którego dokonali włodarze gminy Piaski. Organizatorzy przygotowali moc atrakcji, gier i zabaw pirackich, a także kuchni pirackiej, która serwowała krwawą zupę piracką (czerninę).

Dla dzieci przygotowano maski pirackie, balony i lody, można było także skorzystać z trampoliny, dmuchanych zamków oraz uzyskać poradę dogoterapeuty zaprzyjaźniając się z psem z Bursztynowego Zwierzyńca. Jednym słowem - każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Punktem kulminacyjnym był pokaz gostyńskich mażoretek oraz koncert zespołu Many Movements. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Radość” dziękuje mieszkańcom, szczególnie dzieciom i zaproszonym gościom za wspólne spędzenie popołudnia oraz sponsorom: Bankowi Spółdzielczemu w Piaskach, firmie SIMET i firmie Jan-Mar, a także PCPR w Gostyniu za wsparcie.
Piraci w Michalowie 2014 01
Piraci w Michalowie 2014 02
Piraci w Michalowie 2014 03
Piraci w Michalowie 2014 04