Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Otwarcie świetlicy środowiskowej w Pogorzeli

Młodzieżowa Świetlica Środowiskowa w Pogorzeli, prowadzona przez Powiat Gostyński, doczekała się nowej siedziby. Miejsca użyczyła, w ramach zawartego porozumienia o współpracy z powiatem, Gmina Pogorzela. Przeznaczyła na ten cel dwa pomieszczenia w ratuszu. Zostały one wyremontowane przez powiat i wyposażone na potrzeby świetlicy.

Otwarcia świetlicy dokonali Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora, Przewodniczący Rady Powiatu Gostyńskiego dr Alfred Siama i Burmistrz Pogorzeli Piotr Curyk. Świetlica posiada kącik do nauki, pracownię komputerową oraz salę bilardową. W uroczystości otwarcia, którą poprowadziła kierownik świetlicy Paulina Maćkowiak wzięli też udział zaproszeni goście, którzy przyczynili się do powstania nowej siedziby tej placówki: Skarbnik Powiatu Eleonora Gościniak, Dyrektor Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Domów Dziecka w Bodzewie i w Gostyniu Karolina Dolata, ksiądz Maciej Borowicz, a także Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu Mirosław Sobkowiak.

Podopieczni świetlicy wraz z wychowawcami przygotowali na otwarcie kilka niespodzianek. M.in. Sabina Robakowska zaśpiewała przejmująco balladę Leonarda Cohena w tłumaczeniu Macieja Zembatego. Pokazem tańca uświetniły otwarcie Weronika Tuszyńska, Wiktoria Słomińska i Natalia Wróbel.

Otwarciu świetlicy towarzyszył turniej bilardowy. Jego uczestnicy bawili się świetnie. W kategorii VIP-ów zwyciężyła Eleonora Gościniak - Skarbnik Powiatu, w kategorii młodzieży bezkonkurencyjny okazał się Przemysław Łabarzewski. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary.

Podziękowania za pomoc w utworzeniu świetlicy należą się też Centrum Obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bodzewie.
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 01
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 02
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 03
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 04
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 05
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 06
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 07
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 08
Otwarcie swietllicy w Pogorzeli 09