Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Mamy swój udział w rekordzie!

Jurek Owsiak napisał do gostyńskiego sztabu WOŚP (przy PCPR i ZSZ w Gostyniu):

Mamy sumę pieniędzy zebranych w czasie 22. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się 12 stycznia 2014 roku. Tematem tegorocznego Finału była zbiórka pieniędzy „Na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów”.

Udało się! Padł kolejny rekord ilości zebranych pieniędzy!
ZEBRALIŚMY: 52.448.765,49 PLN

Nie udałoby się to, gdyby nie 120 tysięcy wolontariuszy, 1800 sztabów, w tym 50 sztabów zagranicznych.
Nie udałoby się to, gdyby nie skarbony stacjonarne i imprezy zamknięte.
I wreszcie - nie udałoby się to, gdyby nie wszyscy Polacy, którzy od 22 lat mają do nas zaufanie i wrzucają pieniądze do puszek w zamian za symboliczne czerwone serduszko.

Jesteście dla Fundacji WOŚP Wiekim wsparciem, jesteście Wielką Orkiestrą! Nie zapominamy również o wspierających ideę wspólnej pomocy mediach.

Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi z powodu tego, że padł kolejny rekord sumy zebranych pieniędzy. Zwłaszcza ze względu na ostatnie wydarzenia i szum medialny wokół Fundacji i naszych działań. Suma na naszym koncie mówi sama za siebie!

W czasach kryzysu ekonomicznego, ale i społecznego pokazaliśmy, że jednak potrafimy jeszcze jako Naród tworzyć piękne rzeczy i jednoczyć się w słusznej sprawie.

/-/ Jurek Owsiak


Szefowie gostyńskiego sztabu WOŚP Maciej Marcinkowski i Mirosław Sobkowiak dodają:

- Mamy swój udział w tym ważnym wydarzeniu. I choć nie chodzi o bicie rekordów, bo najważniejsze jest bycie razem, to łącznie w powiecie gostyńskim ofiarowaliśmy w czasie tegorocznego grania 157 095,28 zł na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia dzieci oraz ułatwiających godną opiekę medyczną seniorów!

Tacy są mieszkańcy Ziemi Gostyńskiej, Piaskowskiej, Krobskiej, Ponieckiej, Pogorzelskiej, Pępowskiej i Boreckiej! Dziękujemy Wam za to z całego serca!