Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Puchar Krzyżanek po raz drugi

Odbył się drugi II Turniej Tenisa Stołowego w Krzyżankach. Zorganizowali go (14.02.2014) w świetlicy wiejskiej: Sołtys, Rada Sołecka oraz wolontariusze ze Stowarzyszenia Krzyżanki. Celem turnieju jest popularyzowanie tenisa stołowego oraz integracja wsi na sportowo. Po zaciętych zmaganiach zdobywcą turniejowego Superpucharu już po raz drugi został Leszek Grodzki.

Wyłoniono też zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

W kategorii do lat 14 1 miejsce wywalczył Jakub Kaźmierczak, 2 - Piotr Junkert, 3 - Mateusz Szolc. W kategorii od 15 do 16 lat najlepszy okazał się Bartek Ptak, drugi był Marcin Wawrzyniak, a trzeci Patryk Twardowski. W kolejnej kategorii - do lat 18 - zwyciężył Paweł Patalas, miejsca na podium zajęli też Beniamin Kaźmierczak (2) i Łukasz Szymankiewicz (3).

W kategorii powyżej 18 lat bezkonkurencyjny okazał się Leszek Grodzki, drugi miejsce zajął Błażej Grodzki, a trzeci był Arkadiusz Poślednik.

Sołtysowi, Radzie Sołeckiej i Stowarzyszeniu Krzyżanki, wspieranemu przez Stowarzyszenie „Dziecko”, należą się gratulacje za aktywizowanie mieszkańców wsi, dzięki czemu Krzyżanki w ostatnich latach wyróżniają się różnorodnymi działaniami.
II turniej w Krzyzankach 01
II turniej w Krzyzankach 02
II turniej w Krzyzankach 03
II turniej w Krzyzankach 04
II turniej w Krzyzankach 05
II turniej w Krzyzankach 06
II turniej w Krzyzankach 07
II turniej w Krzyzankach 08