Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zaproszenie na podsumowanie
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
i zdjęcia z Borku Wlkp. oraz z rajdu rowerzystów

Powiatowy Sztab XXII finału WOŚP (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Stowarzyszenie „DZIECKO”) zapraszają wszystkich wolontariuszy oraz sympatyków WOŚP z całego powiatu na spotkanie podsumowujące XXII gostyński finał WOŚP. Rozpocznie się ono w poniedziałek 3 lutego 2014 r. o godz. 17:30 w Sali widowiskowej GOK „HUTNIK” (ul. Hutnika 4). W czasie podsumowania specjalnie dla wolontariuszy i wszystkich, którzy organizowali i wspierali akcje w ramach WOŚP, odbędzie się pokaz Grupy Capoeira Brasil z Gostynia pod przewodnictwem Instruktora Santo.

Spotkanie jest podziękowaniem dla wszystkim wolontariuszy za wielodniową pracę przy przygotowywaniu i przeprowadzeniu wielkoorkiestrowego grania oraz dla wszystkich, którzy wsparli WOŚP.
Wstęp bezpłatny.
Do zaproszenia dołączamy zdjęcia z WOŚP wolontariuszy z Zespołu Szkół im. Powstańców Wielkopolskich w Borku Wlkp. Swoją akcję przeprowadzili w szkole, w boreckich zakładach pracy, podczas balu karnawałowego Boreckiego Bractwa Kurkowego oraz na ulicach miasta. Zebrali 3893,68 zł!

Dołączamy też zdjęcia z 54 km objazdu powiatu gostyńskiego przez kolarzy „Chod-Dróg MTB Team” i zbiórki pieniędzy na rzecz WOŚP.
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 01
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 02
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 03
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 04
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 05
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 06
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 07
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 08
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 09
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 10
Zaproszenie na podsumowanie 22 Finalu WOSP 11