Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Przygotowania do 22 Finału
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Szkolenie wolontariuszy
Odbyło się szkolenie wolontariuszy WOŚP. W Zespole Szkół Zawodowych w Gostyniu, przy ul. Poznańskiej przeprowadzili je: starszy sierżant sztabowy Grzegorz Błaszczyk z KPP w Gostyniu oraz szefowie Powiatowego Sztabu WOŚP Maciej Marcinkowski i Mirosław Sobkowiak. Omówiono podstawowe zasady bezpieczeństwa i zachowania się kwestujących oraz sprawy organizacji XXII Finału WOŚP. Rozdzielono też kolejne zadania wolontariuszom organizującym działania finałowe.

Smycze, worki-plecaki i karty telefoniczne dla wolontariuszy
W sztabie WOŚP przy PCPR w Gostyniu czekają upominki na zarejestrowanych wolontariuszy, którzy przyniosą zebrane przez siebie dary. Otrzymają oni smycze gostyńskiego finału WOŚP, sportowe worki-plecaki wolontariusza WOŚP oraz darmowe startery telefoniczne WOŚP.

Przyłącz się i przekaż dary dla ratowania dzieciaków!
Podziel się czymś wyjątkowym, by ratować najmłodszych. Przekaż swój dar serca do Powiatowego Sztabu WOŚP w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel. (65) 572-75-28 od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-18:00) lub przynieś go na finałowe granie do GOK „HUTNIK” w sobotę (11.01.2014) lub niedzielę (12.01.2014). Otrzymasz specjalne podziękowanie i będziesz na liście darczyńców WOŚP
http://zsz-gostyn.com.pl/wosp/
22 Final WOSP - przygotowania 01
22 Final WOSP - przygotowania 02
22 Final WOSP - przygotowania 03
22 Final WOSP - przygotowania 04