Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Dwójka recytowała dla Julki

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu włączyli się w akcję pomocy Julce „Głosem serca”. Dla pięcioletniej Julii nauczyli się przepięknych wierszy związanych z Bożym Narodzeniem, gwiazdką, czasem oczekiwania na święta.

5 grudnia odbył się Gwiazdkowy Konkurs Recytatorski, który otworzył dyrektor szkoły Waldemar Minta. Przybyłym na wieczór poetycki rodzicom Anna Słomianna przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego przekazała informacje na temat Julii i akcji charytatywnej. Uczestnicy konkursu rozdawali słuchaczom ulotki i kolorowanki z informacją, jak można finansowo wspomóc zakup specjalistycznego urządzenia, pozwalającego dziewczynce na kontaktowanie się ze światem.

Do konkursu zgłosiło się 41 recytatorów. Ich recytacje zachwyciły słuchaczy, którzy nie szczędzili braw. Zwyciężyła Agata Materkowska z VIc, II miejsce zajął Maksymilian Skoracki z Vb, a trzecie - Julia Kopaszewska z IVc. Wyróżnienia zdobyli Magdalena Leśniarek z VIb, Anna Słomianna z Vb i Jakub Bartela z IVa. W czasie pracy komisji konkursowej wszyscy mogli poczęstować się pysznymi pierniczkami, rożkami, słodyczami przyniesionymi przez mamy uczestników konkursu.

Przy okazji nauczyciele i pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu wpłacili na pomoc Julce 170 zł.

Posłuchaj głosu serca i pomóż Julce!

Stowarzyszenie „DZIECKO” i partnerzy: Starostwo Powiatowe w Gostyniu, GOK „Hutnik”, PCPR w Gostyniu, regionalne media oraz coraz liczniej przyłączające się organizacje, instytucje i firmy - prowadzą zbiórkę publiczną „Głosem serca” dla Julii. Wpłat można dokonywać na konto stowarzyszenia „Dziecko”: 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem „Głosem serca”.
Dwojka recytowala dla Julki 01
Dwojka recytowala dla Julki 02
Dwojka recytowala dla Julki 03
Dwojka recytowala dla Julki 04
Dwojka recytowala dla Julki 05
Dwojka recytowala dla Julki 06
Dwojka recytowala dla Julki 07
Dwojka recytowala dla Julki 08
Dwojka recytowala dla Julki 09
Dwojka recytowala dla Julki 10