Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Prezydent RP dla Julki

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Bronisław Komorowski przekazał na akcję pomocy Julce wieczne pióro z wygrawerowanym swoim podpisem. Odpowiedział w ten sposób na apel Stowarzyszenia „Dziecko” o wsparcie akcji charytatywnej „Głosem serca”, w ramach której zbierane są pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu Tobii I-15. Julka  zmaga się od urodzenia z ostrą odmianą rdzeniowego zaniku mięśni. Choroba unieruchomiła jej ciało, ale nie umysł. urządzenie to pozwoli 5-letniej dziewczynce z Gostynia na porozumiewanie się ze światem.

Pióro Prezydenta RP zostanie sprzedane na rzecz Julki 8 grudnia w czasie koncertu „Międzypokoleniowe Mikołajki” - (godz. 17:00 w GOK Hutnik) w czasie którego wystąpi zespół „Dzieci Jarocina”. Jest to wyjątkowy międzypokoleniowy zespół propagujący polską muzykę rockową wykonywaną w Jarocinie.

Najmłodsze Dziecko Jarocina ma 3 lata, a najstarsze 79. Podczas koncertów wykonują piosenki Ady Rusowicz, Czesława Niemena, Niebiesko-Czarnych, Voo Voo, Lecha Janerki, Kobranocki, Tiltu, Ayi RL, Dżemu, ale też szybkie, punkowe piosenki. Dotychczas występowali na wspólnych koncertach z Wojciechem Waglewskim, Tomkiem Lipińskim i Pawłem Kukizem. Dwukrotnie też prezentowali się przed publicznością Jarocin-Festiwal.

Organizatorzy koncertu: Starosta Gostyński, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zapraszają na koncert całe rodziny: dziadków, rodziców i wnuki. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Stowarzyszenie „DZIECKO” wraz z partnerami oraz regionalnymi mediami organizuje na zbiórkę publiczną „Głosem serca” dla Julii. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia „DZIECKO” nr 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem „Głosem serca”.
Julka 2
Prezydent RP dla Julki 01
Prezydent RP dla Julki 02
Prezydent RP dla Julki 03