Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
I ty możesz zostać Mikołajem!

Już szósty rok z rzędu Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO” rozpoczęły akcję przygotowywania paczek z prezentami świątecznymi dla dzieci z najuboższych rodzin powiatu gostyńskiego. Akcja nosi nazwę „MIKOŁAJE 2013”. Włączają się w nią szkoły, ośrodki pomocy społecznej, organizacje pozarządowe i pracownicy firm sektora gospodarczego. Dzięki temu zostanie przygotowanych co najmniej 200 dużych paczek dla dzieciaków, które nie mogą liczyć na prezent pod choinką. Poszczególni uczestnicy akcji obejmują swoim patronatem konkretne dzieci i przygotowują dla nich paczki. Paczki te następnie trafiają do rodziców, którzy, budując swój autorytet, wręczają te paczki dzieciom pod choinkę. Pracownicy i wolontariusze PCPR-u, OPS-ów i Stowarzyszenia „DZIECKO” zadbają o to, by paczki trafiły do swoich adresatów przed Świętami Bożego Narodzenia.

W tym jako pierwsze jako do akcji „Mikołaje 2013” włączyły się: Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu oraz Przedszkole Miejskie nr 1 „Jedyneczka” w Gostyniu. Czekamy na zgłoszenia kolejnych Mikołajów 2013.

Zapraszamy tych, którzy chcą przygotować paczkę dla dziecka do kontaktu z PCPR w Gostyniu (telefon: 65 572 75 28). Koordynatorami akcji są p. Martyna Genderka i Mirosław Sobkowiak.
I ty mozesz zostac Mikolajem 2013