Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Międzypokoleniowe Mikołajki na rockowo

8 grudnia o godz. 17:00 w GOK Hutnik odbędzie się koncert „MIĘDZYPOKOLENIOWE MIKOŁAJKI”, w czasie którego wystąpi zespół „Dzieci Jarocina”. Jest to  wyjątkowy międzypokoleniowy zespół propagujący polską muzykę rockową wykonywaną w Jarocinie.

Najmłodsze Dziecko Jarocina ma 3 lata, a najstarsze 79. Podczas koncertów wykonują piosenki Ady Rusowicz, Czesława Niemena, Niebiesko-Czarnych, Voo Voo, Lecha Janerki, Kobranocki, Tiltu, Ayi RL, Dżemu, ale też szybkie, punkowe piosenki. Dotychczas występowali na wspólnych koncertach z Wojciechem Waglewskim, Tomkiem Lipińskim i Pawłem Kukizem. Dwukrotnie też prezentowali się przed publicznością Jarocin-Festiwal.

Organizatorzy koncertu: Starosta Gostyński, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Gostyński Ośrodek Kultury „Hutnik” zapraszają na koncert całe rodziny: dziadków, rodziców i wnuki. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Projekt „Dzieci Jarocina” jest dofinansowany przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na Rzecz Aktywności Osób Starszych na lata 2012-2013.
Miedzypokoleniowo na rockowo 2013