Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Zaśpiewali w Krobi i przy okazji wsparli Julkę

W Krobi odbyły się eliminacje gminne X Powiatowego Konkursu Piosenki „Śpiewać każdy może”, zorganizowane przez Gminne Centrum Kultury i Rekreacji w Krobi oraz przez Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi. Młodzi wokaliści prezentowali swoje talenty, a rodzice oklaskiwali ich gorąco.

Ta impreza, odbywająca się w niedzielne popołudnie, stała się też okazją do zapromowania charytatywnej akcji „Głosem serca”, gdyż organizatorzy zaprosili na konkurs przedstawiciela PCPR w Gostyniu, który zaprezentował ideę akcji pomocy Julce i jej rodzicom. Przedstawił też historię jej zmagań z chorobą Werdniga-Hoffmanna oraz możliwości urządzenia Tobii I-15, dzięki któremu Julka zyska możliwość porozumiewania się ze światem. Przedstawił też dotychczasowe i planowane działania podejmowane przez coraz więcej coraz więcej instytucji, stowarzyszeń i grup. Rozdał tez ulotki zachęcające do wsparcia akcji.
Uczestniczący w przesłuchaniach odpowiedzieli natychmiast. Zebrali i wpłacili 420 zł!

PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

Stowarzyszenie „DZIECKO” wraz z partnerami: Starostwo Powiatowe w Gostyniu, GOK „Hutnik”, PCPR w Gostyniu oraz gostyńskie media organizują na terenie powiatu gostyńskiego zbiórkę publiczną „Głosem serca” dla Julii. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia „DZIECKO” nr 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem „Głosem serca”.

TWOJA POMOC JEST WAŻNA !
Krobia dla Julki 01
Krobia dla Julki 02
Krobia dla Julki 03