Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Mali ambasadorowie pomocy Julce

Do akcji pomocy 5-letniej Julce „Głosem serca” przyłączają się coraz liczniej kolejni mali uczniowie. Kolorują rysunki z kolorowanki zachęcającej do pomocy Julce, a następnie rozdają je rodzicom znajomym czy innym dorosłym w czasie lokalnych wydarzeń. Zrobili już tak np. uczniowie klasy 5b Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Pogorzeli, Asia Paszkowiak oraz koledzy i koleżanki z klasy 5c Szkoły Podstawowej nr 2 w Gostyniu, klasa 1c Szkoły Podstawowej Zespołu Szkół w Piaskach (zob. zdjęcia). Kolorowanka jest do pobrania ze strony internetowej:
http://www.speedyshare.com/S3y4g/Kolorowanka-konkurs-dla-kreatywnych.pdf

Można ją też otrzymać, zgłaszając się pod adres:
stowarzyszeniedziecko@wp.pl lub pcpr@gostyn.pl.
Pisząc pod te adresy można też otrzymać ulotki zachęcające do wsparcia akcji dla Julki.

Inny, kolejny po nocnym biegu sponsorowanym, kreatywny pomysł zrealizowały dzieci Zespołu Szkół w Bodzewie - tym razem konkretnie z klasy pierwszej i trzeciej Szkoły Podstawowej. Wykonały z jabłek dekoracje (zob. zdjęcie), które przeznaczyły na sprzedaż w czasie wielkiego festynu dla Julki w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik” w niedzielę 17 listopada.
Organizatorzy akcji „Głosem serca” zapraszają na ten festyn od godziny 15:00.

Akcja pomocy dedykowana jest 5-letniej Julce zmagającej się z chorobą Werdniga-Hoffmanna. Jej celem jest kupno urządzenia Tobii I-15, dzięki któremu Julka zyska możliwość porozumiewania się ze światem.

PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

Stowarzyszenie „DZIECKO” wraz z coraz większą liczbą instytucji, stowarzyszeń, grup i mediów organizuje na terenie powiatu gostyńskiego zbiórkę publiczną „Głosem serca” dla Julii. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia „DZIECKO” nr 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem „Głosem serca”.

TWOJA POMOC JEST WAŻNA !
Dzieci dla Julki 01
Dzieci dla Julki 02
Dzieci dla Julki 03