Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Gostyńscy studenci dla Julki

Do akcji pomocy 5-letniej Julce przyłączyli się studenci Gostyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Na zajęcia w pałacu w Rokosowie zaprosili przedstawicieli Stowarzyszenia „Dziecko” i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, którzy zaprezentowali ideę akcji pomocy Julce i jej rodzicom. Przedstawili historię jej zmagań z chorobą Werdniga-Hoffmanna oraz możliwości urządzenia Tobii I-15, dzięki któremu Julka zyska możliwość porozumiewania się ze światem. Omówili też dotychczasowe i planowane działania podejmowane przez coraz więcej coraz więcej instytucji, stowarzyszeń i grup. Zaprosili też na wielki festyn dla Julki w niedzielę 17 listopada w Gostyńskim Ośrodku Kultury „Hutnik”.

Studenci GUTW, kierując się głosem serca, odpowiedzieli natychmiast. Zebrali i wpłacili 386 zł i 20 gr!  Przyłączyli się też do działań promujących pomoc Julce.

PRZYŁĄCZ SIĘ I TY !

Stowarzyszenie „Dziecko” wraz z partnerami: Starostwem Powiatowym w Gostyniu, GOK Hutnik, PCPR w Gostyniu oraz gostyńskie media organizują na terenie powiatu gostyńskiego zbiórkę publiczną „Głosem serca” dla Julii. Wpłat można dokonywać na konto Stowarzyszenia „Dziecko” nr: 87 2030 0045 1110 0000 0270 9010 z dopiskiem „Głosem serca”.

TWOJA POMOC JEST WAŻNA !
GUTW dla Julki 01
GUTW dla Julki 02
GUTW dla Julki 03
GUTW dla Julki 04